Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen korlátoztak egy...

Teszveszen korlátoztak egy számla elmaradása miatt, rendeztem, mikortól várható, hogy újra aktív legyen a felhasználó nevem?

Figyelt kérdés
Nyaraltunk és jöttünk mentünk ha itthon voltunk. A legutolsó gondolatom volt a teszvesz. Folyamatosan fizetgettem a számlákat, amiket összevissza küldözgetnek. Egy db rendezése kimaradt. Most"pihentetik" a felhasználói jogosultságomat. De meddig? Nem találok rá infót az ÁSZF-ben
2011. aug. 30. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint minden átutalásnak ennek is időre van szüksége, míg feldolgozzák. 2-3 nap alatt aktiválni fognak.

Nem jön össze-vissza a számla, hanem gyakrabban jön.

Itt nézd meg mennyi az összes hátralékod, és az alapján fizesd ki:

[link]

2011. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

545 Ft volt és kártyával fizettem reggel, a visszaigazolás megjött hogy befizettem még akkor és mostanra aktiváltak végre.

2011. aug. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!