Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba születését követő első...

A baba születését követő első pár hétben te tudtál valami mással foglalkozni, ami kikapcsol, pl. a hobbid, könyvolvasás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
nem. örültem, ha tudtam 3-4 órát aludni egyhuzamban.
2017. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, minden maradék időmben aludtam, házimunkát végeztem, utána olvastam minden felmerülő problémának, és rengeteg gratuláló emailre is kellett válaszolnom. Úgy 4 hetes korától már jobb volt.
2017. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha volt szabadidőm, akkor aludtam!
2017. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha volt pici szabadidőm akkor házi munkát csináltam
2017. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a babám szépen aludt az elejétől, éjszaka sem keltett sűrűn. Így még filmet is néztünk a férjemmel néha, mert ő is itthon volt az első 3 hétben.


És valami, ami meglepetésként ért: a babám sokáig szopizott, 5-6 etetés egy nap csak 30 perccel számolva is napi 3 óra, ami szoptatással töltöttem, de biztos, hogy néha ennél többet is. Ilyenkor én simán tudtam olvasni, az első pár hónapban rengeteg könyvet olvastam ki így :) Utána többet mocorgott már és gyorsabban is végzett, de az elején ez egy bónusz kikapcsolódás volt, amire nem is számítottam.

2017. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Igen olvastam és pókereztem (nagyon szeretem az online pókert. Olyankor még csak eszik alszik egy gyerek.
2017. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oszinte leszek: orultem, hogy aludtam. Alig vartam, hogy a baba aludjon, akkor aludtam en is. Szoptatas kozben filmeztem. Aludni akartam, nem voltam jol egy honapig. Ma mar mindenre van idom ugyanugy :))
2017. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoptatás közben tudtam olvasni. Engem elég sokat riogattak a gyermekággyal, így feküdtem inkább abban a pár hétben.
2017. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoptatás közben olvastam ebook-ot a telefonomon, de nem sűrűn, mert általában olyan fáradt voltam, hogy nem fogtam fel amit olvasok. :D Másra az első pár hétben nem volt időm.
2017. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez nálam a kávézás volt anyukámmal. De mikor már nem látogatott minket, akkor szintén az erkélyen töltött kávézás volt a kikapcsolás.

Nekem sokat kellett szenvednem a tejért, így nagyon nem volt szabadidőm. Vagy etettem vagy fejtem.

2017. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!