Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülést követő első hónapban...

Szülést követő első hónapban megjött, utána nem. Miért?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja szültem. A szülést követő első hónapban megjött,nagy mennyiségben és 5 napig tartott.Ebben a hónapban épp hogy csak egy csepp barnázás volt.Azóta se semmi.Lehetséges,hogy megint terhes lennék ilyen hamar?Vagy ez normális is lehet akár? Nem szedek fogamzásgátlót.
2013. máj. 18. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem szedsz fogamzásgátlót, óvszert sem használtok?

Mert ilyenkor is elég hamar teherbe lehet esni.

A másik verzió pedig az, hogy ilyenkor rendszertelen is lehet a vérzés, lehet, hogy egyik hónapban megjön, aztán kimarad 3-4 hónapig is.

2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ilyen hamar is teherbe eshetsz újra! De attól, hogy nem szedsz fogamzásgátlót azért még védekezni kell. Van olyan ismerősöm aki 2011 novemberben szült és 2012 októberében ismét pedig nem tervezték :) De persze ez nem jelenti azt, hogy terhes vagy! Lehet, hogy csak kimarad. Nekem is ilyesmi volt. Az első után 3 hónap múlva jött a következő most pedig már rendszeres. De azért én vennék egy tesztet, ha nem védekeztetek.
2013. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha esetleg szoptatsz még, akkor normális, h rendszertelen. A szoptatási idő vége után kell beállnia. Ha már nem szoptatsz, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt szerintem!
2013. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!