Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik főztek előre kaját, hogy...

Akik főztek előre kaját, hogy szülés után egy két hétig ne azzal kelljen foglalkozni, mit készítettek?

Figyelt kérdés
Szeretnék előre lefagyasztani néhány dolgot, ami viszonylag gazdaságos. Ti mit csináltatok?
2010. máj. 24. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Húslevest csináltam, de nem főztem be, hanem csak úgy simán a levet lefagyasztottam kis dobozokba, ami egy- egy adagra elég, és a férjem befőzte. Meg pörköltet. Tésztát főzött magának hozzá. Amelyik napra nem került, azon rendelt pizzát, vagy anyukájáéknál evett!
2010. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Húsleves, pörkölt. Mikor pedig hazajöttünk a kórházból, a férjem segített a főzésben. Hála Istennek nagyon ügyes:) Mindent meg tud főzni!
2010. máj. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 25. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rengeteg pörköltet fagyasztottam le, azt ugye sokrétűen fel lehet használni, több ételnek is az alapja lehet. Telepakoltam a fagyót még szilvás/barackos gombóccal. Én ősszel szültem, így előre gondoskodtam arról, hogy találjon lecsót is benne. Ezek ugye mind könnyedén elkészíthetők. Szerencsére az egyszerűbb dolgokat ő maga is elkészítette, ha mást nem, hát zacskós levest, paprikás krumplit. De a fagyóban levő ételek nagyon jól jöttek szülés utánra, amikor egymást érték a szoptatások és a fejések. Tettem még be dinsztelt káposztát, ahhoz is már csak tésztát kellett kifőzni, hurkát vásároltam előre, pizzatésztát dagasztottam be. Ezek mind-mind pár hetet, hónapot kibírnak a fagyasztóban.

2010. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!