Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Végbélnyílás környéki viszketé...

Végbélnyílás környéki viszketésre valami praktika?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h jó helyen teszem fel a kérdést.. Pár hete jött ki az aranyerem azt hittem megúszom még ha szülésnél kiis jött volna.. Azóta eléggé viszket, higiéniára teljes mértékben oda figyelek, szóval ezért sem értem, h miért tapasztalom ezt

Orvoshoz nagyon nincs kedvem ezzel elmenni, próbáltam a körömvirág krémet, de nem segítet. Esetleg valami tudnátok ajánlani? 37hetesek vagyunk.



2017. aug. 18. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Furán fog hangzani: Foreveres Aloé ajakír. Én ezt használtam, egy csoda. Aranyérre is jó.
2017. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végbél nyílás környékén viszketés.... simán lehet, hogy egy kis bélférget szedtél össze és nem az aranyered miatt viszket (mellesleg a párom aranyeres, neki fájni szokott, nem viszketni, ezért írom ezt az opciót) . Ha tényleg csak aranyér, akkor erre lehet kapni kencét vény nélkül! Ha arra nem múlik, akkor elgondolkoznék a b.férgeken....
2017. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, a férjemnek is van neki fáj meg vérzik. Nekem egyik tünet se jelentkezet csak egy hosszú séta után "ott" volt. Székelésnél se okoz problémát. Gondolkoztam én is ezen, de azt nem állatoktól kapják el az emberek? Nekünk nincs állatunk, más kutyáját nem szoktam simogatni, ha még is rögtön kéz mosás.

Gondolkoztam azon is, h lehet, h közre játszik ez a meleg,mert eléggé izzadós vagyok, ott meg főleg. Ehj baszus nem gondoltam volna, h a végére még ilyennel is foglalkoznom kell. Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 18. 15:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Posterisan forte kenőcsött most kipróbáltam, szerencsére volt itthon. Eddig hatásos. Remélem segíteni fog.
2017. aug. 18. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Sperti kenőcs nagyon jó,és lehet terhesen is használni!
2017. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!