Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ezt csinalni...

Szerintetek lehet ezt csinalni? Kisbabam harom honapos. Aposom mindig fogja meg a kezet es huzza fel a feje marad le. Ma pedig karjanal fogva felemelte, majd agyverzest kaptam ki is kaptam a kezeibol!

Figyelt kérdés
Lehet csak en vagyok tul aggodo, de szerintem meg kicsi ehez!
2017. aug. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha a kezénél fogva ülteti, és a három hónapos nem emeli a fejét, az baj.
2017. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ultette felemelte teljesen fuggolegesen. Amugy nincs semmi baja!
2017. aug. 19. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Azt h fekszik es a ket kezet huzza fel es ulteti az nem gond.A gyogytornasz is azt csinalja.De mar a fejet tartani kene neki.A masik h karjanal fogva emeli az szerint nem jo.Kiuhrik a valla vagy ilysemitol tartanek.
2017. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Egész más, ha gyógytornász csinálja. Én rászólnék az fix, szerencsétlen babának kellemetlen, ilyenkor még túl rugalmasak az ízületei is.


Szerintem is furcsa, hogy hátracsuklik a feje, úgy tudom már pár pillanatra 1 hónaposan is tartania kellene. Nem emelni, tartani.


Te vagy az anyja, az van, amit te mondasz. Ha idegbajt kapsz, szólj nyugodtan rá az apósra.

2017. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt írta, hogy hátracsuklik a feje, hanem azt, hogy ahogy após húzogatja, egyszerűen lemarad. Kicsi ehhez. Apósod nézegesse és ennyi. Ilyen idióta nem hogy ne húzogassa, de ne is fogdossa. Hogy lehet valaki ilyen nem normális, hogy a karjánál fogva húzogatja azt a babát mindenféle irányokba, meg pózokba? Unatkozik aztán nézi, hogy mit bír vagy mi a fene?
2017. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!