Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akinek több terhesség...

Anyukák, akinek több terhessége volt, ugyan olyan nemű babával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugyan az volt jellemző a terhességedre?Gondolok itt a rosszullétékre esetleg kívánóságra.

Első terhességemnél jól voltam,semmi hányás,rosszullét(kisfiúval).Most ismét semmi panaszom nincs,mintha nem is lennél terhes (8.het)Lehet erre hagyatkozni vagy van olyan akinek két szinte egyforma terhessége volt és mégis különböző nemű gyerekei szulettek?

Köszönöm ☺


2017. aug. 22. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
két lány és teljesen más volt a kettő.
2017. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 29 hetes vagyok most a 2. babával.

Már van egy kisfiunk és megint kisfiút várunk. Ég és föld a két terhesség. Elsővel nagyon jól voltam végig. Nem volt semmi panaszom. Most viszont 16.hétig hánytam, szédültem azt hittem nem élem túl. Éjjel is rosszul voltam és szinte semmi nem maradt meg bennem. Mindenki azt mondta biztos kislány, de ismét kisfiú. Nagyon egyértelműen megmutatta magát 😊 Erre nem nagyon lehet szerintem alapozni. Lehet most kislányod lesz. Nekem 8.héttöl kezdődtek a rosszullétek.

2017. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 lányom van.

(Azt megjegyzem, az elsőnél nem tudtam a nemét, mert úgy feküdt végig, hogy nem látszott. A másodikat 26 hetesen tudtam meg.)

A kezdeti mellfeszülés és az állandó vizelés(i inger) és a gyomorégés mindkettőnél jelen volt, ez egyforma volt.


Az első terhességnél nagyon sokat hánytam, az elején volt egy olyan hét, amit végig feküdtem, mert minden visszajött.


A másodikkal 3-4x hánytam össz-vissz, azt is mert hülye voltam, és nem ettem a terhesvitamin/gyógyszer mellé, amúgy semmi hányás, viszont nagyon alacsony lett a vérnyomásom, és nem tudtam állni 1 percnél tovább, mert ájulás kerülgetett, ez végig kísérte a 9 hónapot.


Terhességvégi tünetek: Elsőnél dagadt a lábam rendesen, meg a kezemen az ujjaim, pedig idő előtt jött.

A kicsi túlcsúszott az idején, de semmi ilyesmi nem volt.


Én azt gondolom, nincs összefüggés. Az emberek szeretnek találgatni (főleg az idősebbek). Talán a has formája, amiben lehet valami, a lányoknál jobban elterülő, fiúknál inkább előredomborodó, de ez is csak többnyire.

2017. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyforma tünetek/terhesség. Pici hányinger 0 hányás, alapjában véve problémamentes terhességek. Mindkettő kislány
2017. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyforma terhesség, semmi rosszullét, kívánóság, hányás, azt sem tudom, hogy mi az a terhességi rosszullét. Egy fiú és egy lány.
2017. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 fiú

1. Észre sem vettem, hogy terhes vagyok. Savanyú uborkát viszont két pofára ettem és a lidl nagy zacskós cukrot

2. 1-2 hét volt kicsit hányingeresebb,csokit kívántam végig

3. Az első 12 hétben azt hittem meghalok.minden kijött belőlem, enni sem tudtam, semmit sem kívántam.

2017. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺!
2017. aug. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!