Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van abban igazság,...

Szerintetek van abban igazság, hogy ha a második babánál is úgy viseli a kismama a terhességet, mint az elsőnél, akkor ugyan olyan nemű lesz a második baba, mint az első?

Figyelt kérdés

pl. ha az első terhesség alatt hánytál és fiú lett, akkor a második is az lesz, ha hány a kismama? Vagy ez ugyan olyan butaság, mint hogy ha ég a has, akkor nagy haja lesz a babának?

remélem érthetően fogalmaztam:)


2012. jún. 14. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Babona.

Minden terhesség más, de minden terhesség lehet ugyanolyan is, baba nemétől függetlenül.

2012. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan bejött, de babona. Van egy lányom és a pocakban is kiscsajszi lakik:):)

Nem volt hányás, az elején pár alkalommal hányinger, 16-20 hétid édesség zabálás(szó szerint)!!! Még a hízás üteme is ugyanolyan:):):):Ráadásul egy két nap eltéréssel megyek uh-ra, és még a méretek is majdnem egegyeznek!!

De úgy gondolom,hogy ez merő véletlen

2012. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt a 20. hétig borzalmas rosszul voltam, hánytam, katasztrófa volt, és nem egyneműek:)


Ez inkább attól függ, hogyan reagál a te szervezeted a HCG hormonra, az meg ugyanúgy termelődik akár fiú, akár lány van a pocakban:)

2012. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anita8401 ***** válasza:

Na ez nem igaz mert Nekem az első fiammal semmilyen tünetem nem volt csak a mellem feszült ezen kívül semmi.

A másodikkal az első 5 hónapot végig hànytam és ő is fiú lett :-)) .

Most várjuk a harmadikat akivel szintén nincsen tünetem csak a mell feszülés de ennek ellenére bízunk benne,hogy lányunk lesz :-)) .



14hkm

2012. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Min két terhességemnél rettenetes gyomorégésem volt és kopasz gyerekeim születtek (mind a kettő lány) Nem is értem ezt a babonát, hogy mi köze a méhben lévő baba hajának ahhoz, hogy felnyomja-e a gyomromat a baba a nyelőcsövembe avagy nem.

Az első terhességemnél nem volt semmi tünet, a 2.-nál meg a 11. hétig nagyon szarul voltam, de lányok lettek. Mondjuk inkább a fáradság és a pihenés hiánya fokozta a rosszulléteimet.

2012. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lanyommal volt hanyingerem, almossag, sokat hiztam stb. Most 17 hetes vagyok, ossze se lehet hasonlitani a ket terhesseget, de kiderult, hogy megint lanyom lesz.
2012. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első kettővel ugyanolyan volt a terhességem, ugyanannyit hánytam és fogytam, ugyanannyit és ugyanakkor voltam kórházban, szinte napra pontosan ugyanúgy zajlott. Mind a kettő fiú. A mostani terhességem teljesen más, mégis megint fiút várok. :)
2012. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Tegnap előtt tudtam meg, hogy a baba mégiscsak kislány. :) Így elmondhatom, hogy vele más volt a terhességem. :D

2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok!!!!! Mindenkinek persze:))


Én is nem régen tudtam meg hogy babát várok, már a 10.hétben vagyok és sajnos ugyan olyan nehezen viselem, mint az elsőnél, aki kisfiú lett:) Hát, kíváncsi vagyok, h most milyen nemű lesz...én ismét fiút érzek!:))

2012. jún. 29. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!