Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 éves lányom nem tanul és...

11 éves lányom nem tanul és nem is akkar felkelni mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éves lányomnál a reggelek kínszenvedések híába szólok 100 neki akkor se majd az utolsó pillanatban de a tanulással is ez a helyzet amikor meg kérdezem hogy kész e van ő csak igen és ha nem csinálta meg még mutatja azt amit az órán csináltak! De a tanárok is panaszkodtak rá! Itthon is hiába kérek tőle bármit akkor se! Mit tudnák vele kezdeni? Én nem ilyenre tanítottam! Ja és igen mostanában nagyon el kezdet hízni pedig ő ha evett egy nap egy szendvicset neki elég volt egész napra
2017. aug. 23. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nyári szünet van, nem hiszem hogy most kezdenek el panaszkodni rá a tanárok. Felkelni se kell most időben. Hagyd azt a gyereket a szünetben
2017. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert itt van nemsoká a suli és nem akarom így tovább fojtani
2017. aug. 23. 08:50
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Mostmár hiába kapkodsz. Ott volt az egész nyár.
2017. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

először próbálj meg higgadtan elbeszélgetni vele, mondd el hogy neked rosszul esik az hogy a tanárok panaszkodnak rá,és szeretnéd ha idén változtatna ezen.

azt is mondd hogy nagyon szereted de ezzel a viselkedésével nagyon elszomorít

Esetleg találj ki valami jutalmat.ha gond nélkül fel kell reggelente és a suloban sincs panasz,akkor:elmentek mozizni,vagy amihez neki van kedve.

Ha továbbra sincs javulás akkor meg erélyesen szólj rá.esetleg kapjon büntit is

2017. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én már mindenel próbálkoztam szépen szóltam neki szépen beszélgetek vele attam már büntitis már mindent el követem ha akart valamit akkor addig volt jó abba a pár napban amint megkapta folytatódott így tovább az egész
2017. aug. 23. 09:11
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

és ő mit mond? miért csinálja ezeket a dolgokat?

Egyedül neveled? ha nem akkor az apukát is jobban be kell vonni ,hátha rá jobban hallgat.


Nem lehet hogy hülyének néz és még sem vesz téged komolyan? biztos hogy elég erélyes vagy?

Nagyon nagyon sokat számít a hangszín amikor egy gyereket rendre utasítunk.és ha büntetsz azt mindenképp csináld végig!!

2017. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szinte ez az utolsó korszak amikor még egy gyerek "megfogható"..

12 felett még nehezebb..!

Szóval ne add fel!

2017. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem el váltam néha annyira ki akasztó hogy már kiabálok! Pl ilyeneket csinál ennyi idősen hogy nem jön haza az iskolából a szenyesét be dobja az ágy alá rendetlen és én már nem tudok mit kezdeni vele
2017. aug. 23. 09:28
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

mikor váltál el? nem lehet hogy a válás hozta ki ezt a viselkedést belőle?

Ebben az esetben én beíratnám a napközibe,és mennék érte a sulihoz.

És addig amíg igy viselkedik (amiket felsoroltál) addig nincs tv,meg semmi..

2017. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
4 éve váltam el de már elötte így viselkedett! Napköziről hallani se akkar eléje meg tudok menni mert dolgozók és mire hazza jövök gyorsan fözök neki
2017. aug. 23. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!