Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik úszásoktatást választan...

Melyik úszásoktatást választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1. (Ide járt másfél évet és nagyon szerette az oktatóját)

Most két edzésből az egyikben lenne csak a régi oktató. A szülő bemehet a medencetérbe.

Van kisebb tanmedence ahol 5percig lehetnek az edzés után, ez melegvízü.

8alk. 11.000 Ft.

4 alk. 7.000 Ft.

(szülő is bemegy) akkor +2.400/8alk. Így összesen 13.400 Ft.- 8alk.


2. Fiatal női oktató.

Közelebb van. A szülő nem mehet be, hanem üvegfalon keresztül nézheti sz edzést

Külön kistanmedence nincs, a nagy medence 140cm és úgy olvastam, hogy van egy 90cm-s sáv része.

Az edzés végén 5perc levezető játék.

10alk. 9500 Ft.

5.alk. 6000 Ft.



2017. aug. 29. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En az 1. valasztanam.
2017. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Engem a tematika is érdekelne.

Van e benne has/hát gyorsuszás és mekkora távot úsztatnak, hogyan es meddig emelik a teljesítményt, ill hobby úszás a célom a gyerekkel, vagy keményebb edzés pl gerinctartás erősites miatt.

2017. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a másodiat.
2017. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*másodikat
2017. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt neznem melyiken tanul meg a gyerek maximalis biztonsaggal uszni.

Nalunk is szerette a gyerek az oktatot, de a ket eves oktatasnak az lett a vege, hogy tud bohockodni gyorsban is, mellben is, tud a hatan is fetrengeni, csak eppen sehogy nem egy hosszt tisztesseggel vegiguszni.

Most majd olyat keresek ahol egyelore egy uszasnemben, de biztosan megtanuljon uszni. Nem erdekel, hogy fogja e kedvelni az oktatatot meg van-e jatszomedence.

2017. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi most keresünk oktatást a 4 éves fiunknak. Férjem gyerekként megtanult (versenyszerűen) úszni.

SZóval a mi fő szempontjaink:

-Egyéni oktatás

-Az oktató menjen a vízbe a gyerekkel

- Mindegyik úszásfajtát biztonsággal tanulja meg.

-A szülő nincs a gyerekkel oktatás alatt.


Az ár mindegy, mert az úszás tudás a gyerek életét mentheti meg adott esetben, az pedig megfizethetetlen. (600 méterre lakunk a kis Dunától...)

2017. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha úszásoktatást keresek, nálam nem az a fő szempont hogy ott lehet-e a szülő hogy nem, egyáltalán mégis minek ott ülni ? Én anno, nyolc éves koromtól úsztam, anyukám egyetlen egyszer nem volt ott.

Némelyik szülő, nem hajlandó kiszállni a gyerek hátsójából.

2017. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Az nekem nem derült ki, hogy mennyi idős a gyereked. Szerintem 5 éves kor felett már teljesen mindegy, hogy bemehet -e a szülő, ill tapasztalatom szerint többet bohóckodnak a gyerekek, ha igen. Engem jobban érdekelne az uszoda tisztasága (adott évben ismerettségben begyűjtött vírusos szemölcsök száma), ill az oktató személyisége. Régi vagy új mindegy, a gyerekhez való hozzáállása nem mindegy.
2017. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másodikat
2017. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 6,5 éves lesz ősszel.

Nekem az a fontos hogy biztonsággal tanuljon meg úszni!

2017. aug. 29. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!