Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztelő utáni vendéglátás...

Keresztelő utáni vendéglátás hogyan zajlott Nálatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Kereken 1 órával megelőztél a kérdés kiírásában :D


Ne haragudj, hogy nem választ írtam Neked, mi is keresztelő előtt állunk épp :)

2010. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem 1 órát akartam írni, 1/4 órát :)
2010. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi szűk családi körben tartottuk a keresztelőket. Szigorúan csak nagyszülők, dédszülők, keresztszülők. Nem akartunk egy kisebb lagzit csapni. Mi mind a két alkalommal vendéglőben voltunk. Előtte megbeszéltem a menüt, meg az árat. Úgyhogy az étterem elég kényelmes megoldás volt. Utána még mindenki jött hozzánk, mert a tortákat, otthon szolgáltuk fel.

2010. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég nagy party volt. A keresztelő délelőtt volt, így az egész család (23 fő) jött hozzánk ebédre. Kertes házban lakunk, így a férjem bográcsban főzött. Én benn sütöttem húsmentes ételeket és sütiket.. Estig tartott a mulatság, a kislányom nagyon élvezte. Igaz ő már ekkor 16 hónapos volt.
2010. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt volt a keresztelő, utána ebéd nálunk, csak a család, nagyszülők, dédik, nagynénik-nagybácsik. Este pedig néhány baráti család volt nálunk, bográcsban főztük az udvaron, kinn volt a buli is. Ez azért is jó volt, mert a gyereket le tudtam tenni, nem zavartuk fel, na meg takarítani is kevesebbet kellett.
2010. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk délelött volt a keresztelő,keresztszülőkkel,nagyszülőkkel,dédszülőkkel,testvérekkel.utána ebéd egy étteremben,aztán jöttünk hozzánk és itt ettünk sütit,tortát,beszélgettünk.
2010. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 3-kor volt a keresztelő. utána nálunk volt ( panel ) a vendéglátás. kb. 14-en voltunk. volt saláta, fasírt, torta, pogácsa, süti.

mivel belenyúlt a délutánba sokáig nem maradtak de jól sikerült.

2010. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)))
2010. jún. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!