Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti lecserélitek a cumisüvegeke...

Ti lecserélitek a cumisüvegeken az etetőcumikat 3 hónapnyi használat után?

Figyelt kérdés
Avent Natural cumisüvegeket használunk, most vettünk pár nagyobb lyukú pótcumit az üvegekre, és meglepve olvastam a termék tájékoztatóján az ottani ajánlást, miszerint 3 havonta ezeket le kellene cserélni. Más cumisüveg cumijánál is ennyi az ajánlott használati idő? Anyukák ti lecserélitek 3 havonta? Ez azt jelenti, hogy a kistesónak jobb, ha majd újat veszek?

2017. szept. 5. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont 3havonta de rendszeresen lecserélem a cumikat. Az meg sem fordult a fejemben hogy a kistesónak ne vegyek újat!
2017. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lecseréltem. Higiéniai terméknek számít, mint a fogkefe. Bizonyos időközönként márkafüggetlenül. érdemes cserélni és nem örökíthető tesónak. Legalábbis nem ajánlott.

Játszócumira, rágókára is ez vonatkozik.

2017. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen cserélni kell, bár én ezt használati útmutató nélkül is tudtam.
2017. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lecsereltem rendszeresen. Altalaban hamarabb is, mert mar kicsi volt a lyuk, de pl a 2-es meret nagyon sokaig jo volt, de azt is csereltem gyakran, a 3 honapot sem vartam ki. A kisebbik gyerek pedig rendszeresen szetragta a cumikat (uvegen es a jatszocumin is), amikor mar tobb foga volt, orultem, ha egy honapot kibirtak.

Mas gyereknek biztosan nem adnek at hasznaltat, testvernek sem egyaltalan.

2017. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt én is tudtam, hogy nincs rájuk élettartam-garancia :) Csak annyira kevésnek tűnik az a 3 hónap. Főleg úgy, hogy nálunk az 1-es cumik ebből a 3 hónapból az első kettőt a szekrény mélyén töltötték, használaton kívül, mert csak szoptattam. Utána meg kb. kellett is a több lyukú. Inkább az lepett meg, hogy ezt a 3 hónapos cserét most először láttam a terméken. Pedig mindig körültekintően áttanulmányozom, ezért tudom, hogy a játszócumik havonta cserélendők, ahhoz tartottam is magam mindig, mert mindegyiknek ott állt a dobozán, amelyiket vettem. Viszont így belegondolva, hogy a játszócumi mennyivel többet van használatban... Még soknak is tűnik az az egy hónap. Na a lényeg, hogy akkor kidobálom a korábbi etetőcumikat lelkiismeretfurdalás nélkül :) Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 5. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem 3 havonta azert, azt túlzásnak erzem...minden hasznalat utan sterilizalom, nem hiszem, hogy nem lenne higienikus... De 5-6 hónap utan kicserelem.
2017. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesonak mindenkepp ujat vennek.
2017. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi cseréltük de csak azért mert pár havonta másabb lyukú kellett 😄

Amúgy ha most eltenném kimosva az üvegeket, akkor sem lennék biztos benne hogy steril lesz a tesónak. De lehet én vagyok mániás 😄

2017. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha alig használtad, akkor szerimtem jó lesz az később is, én napi 8-szor adok belőle enni, így biztosan cserélni kell 3 havonta.
2017. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a tesónak új cumisüveget is vettem..

A játszócumit nem cserélem havonta, csak ha elhasználódik stb. Ez akár 4-5 hónap is lehet.

2017. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!