Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tartjátok karban az...

Hogyan tartjátok karban az inhalálókat, párásítókat? Minden használat után cseréltek benne folyadékot?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 13:23
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
A párásítóba én ioncserélt vizet szoktam rakni, nem lesz vízköves és nem is nagyon tudnak elszaporodni benne a bacik. Az inhalátort minden használat után kimosom és megszárítom.
2016. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párásítóba én is ioncseréltet, inhalátort elmosom, elteszem. És igen, mindig, cserélem a vizet, ha huzamosabb ideig használjuk, szerintem ez alap :)
2016. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk csak inhalatorunk van, mert a fiam pulmonologusa nem partolja a parasitot (igaz, van meronk es elvileg jo tartomanyban van a lakas paratartalma.

Az inhalatort minden hasznalat utan elmosom es kirakom szaritani (marmint a megfelelo reszeket). A betegseg vegen pedig fertotlenitem.

Az egyik gyerekem asztmas, vele hasznaljuk nagyon surun, ha a masiknak is epp valami kohogos nyavalyaja van es neki is kell inhalalni mondjuk sima sos vizzel, akkor kulon maszkot hasznalnak es minden este fertotlenitek.

2016. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hű...hát én csak mindig új salvus vizet rakok az inhalátorba,de soha nem mosom el,pláne nem fertőtlenítem,én eddig nem gondoltam,hogy ez fontos,és tiszta is már 2 éve...
2016. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!