Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányneveket keresek Lautréamon...

Lányneveket keresek Lautréamont névhez. (? )

Figyelt kérdés

Feltétlenül szeretnék születendő kislányomnak egy magyar keresztnevet is adni.

Van pár elképzelés de szívesen fogadnék el ötleteket :)


2017. szept. 6. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Anna! Szerintem egyszerű és nagyon szép!
2017. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Úristen. Nekem eszembebe sem jutna, annyi szép magyar név van, ezzel csak csúfolni fogják, iskolás koráig ki sem fogja tudni mondani a nevét, remélem kamu
2017. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

#2


Mi az, hogy kamu? Gondolom, francia a papája. Akkor mit csináljanak, változtasson nevet ő is?


Az eredeti kérdésre is válaszolva én vagy olyan nevet adnék, amit külföldön is ismernek (pl. Anna, Petra); vagy a kimondottan magyar keresztnevek közül legalábbis olyat, ami könnyen kimondható, és nem tartalmaz furcsa, ékezetes, idegen betűt (pl. Dalma).

2017. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves második. Mi vaaan?

Az anyám magyar, az apám francia, és tudod a vezetéknév nem választható, 10 évig Budapesten éltem, és az anyámmal mai napig magyarul beszélek

A lányom is franciaként fog felnőni, hidd el ki fogja tudni mondani

2017. szept. 6. 22:07
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

2# gyepes...

Kérdezőnek:Egyetértek az első válaszolóval,az Anna nagyon szép,ezenkívül Zsófia jutott még eszembe,vagy csak Zsófi

2017. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Kitti esetleg? Vagy Hédi, az még talán illik is hozzá, és egyszerű, rövid.
2017. szept. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Bár nem tudok franciául, jól sejtem, hogy "Látrémon" vagy hasonló az ejtése?


Mindenképp ejtés alapján néznék nevet. N-nel kezdődőeket hanyagolnám, de bármilyen kemény mássalhangzó jól megy ehhez a vezetéknévhez. Pl. Kinga.

2017. szept. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Ez a név keresztnév?
2017. szept. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem Lótréámon lehet az ejtése..


Ez most vezetéknév? Ha igen, leírhatnád a francia nevet, amihez passzolnia kellene.


A kérdésed alapján ez feancia vezetéknévhez egy francia és egy magyar keresztnevet akartok. Csak egyben tudjuk megmondani, hogy passzolna.

2017. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó ejtésmódja van legközelebb


Adèle Noèmie _______ de Lautréamont lenne a teljes név

(Chloé is tetszik)

(Nekem ia van egy magyar keresztnevem, de Budapesten is bárkinek mutatkoztam be a legelső, francia nevemen szolitottak)

2017. szept. 7. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!