Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha a ferjem...

Mit csinaljak, ha a ferjem gyereke (elozo hazasaggabol) allandoan itt van, és nekem kell utana pakolasznom?

Figyelt kérdés
20 eves a fiu, de mindig itt van. Pedig elvileg az anyjanal el. Felkel itt varja, hogy kajat csinaljak neki, mert otthon az anyja kianyalja a segget. Ott hagyja a mosatlant, hogy majd en mossam el. Nincsen semmi maganszféránk. 30 hetes terhes vagyok, ugy erzem nem hianyzik nekem most ez. A ferjemnek mar mondtam, de azt mondja, ha szeretem őt akkor ennyit megtudok erte tenni, hogy a gyereke utan is pakolok.
2017. szept. 10. 13:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsanat , nemjo temakorbe irtam.... de remelem itt is kapok ra valaszt .
2017. szept. 10. 13:14
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Tudok mikor pakolnek el egy 20 eves idegen ferfi utan ...

Hagyd ott, es ne fozz kulon ra ( az mas, ha egyutt esztek delben ) miert csinalsz cseledet magadbol ?


Az exemnek is van egy fia, anno mikor nalunk volt es megutana sem pakoltam el. Majd az apja.

2017. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%
Hat ok h fogadd el a gyereket de en tuti mondanám, hogy az elfogadás meg a gyerek seggenek a kinyalasa nem egyenlo egymással.
2017. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
"a gyereke utan is pakolok." Megnőtt már az a pindur, ha 20 éves. Ne pakolj utána.
2017. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, lemaradt az exem fia 5 eves volt akkor.
2017. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
En pakolnék utána. A cuccat egy taskaba azt a gyerekkel egyutt kihajitanam. 20 eves...konyorgom te meg kismama...gondolkozzunk egy kicsit....
2017. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet hogy ugy erzi hogy nem nyulkalhat szabadon a hutohoz, stb?


A megbeszélés a hazirendröl nem jàtszik?

2017. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekkel.megbeszélni
2017. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez baromság. Egy felnőtt rokon után sem pakolok szeretetből, amíg az képes ellátni magát.


Nem csak a fiával van baj, látszik kitől örökölte ezt a mentalitást. Az apja se normális, és a srác sem. Neked nem csak egy semmirekellő gyerekkel van gondod, hanem kettővel. Hamarosan jön egy baba is, ha az apjától az is ezt látja, hárommal leszel megáldva..


Állj ki magadért a pároddal szemben, elsősorban neki kellene lerendeznie a fiát és a saját hozzáállását a dolgokhoz.


Mehet az érzelmizsarolás oda vissza, mondd nyugodtan, hogyha szeret, nem engedi, hogy mindenórásan mások után takaríts, hisz az ő gyereke életéért felelsz.

2017. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet! Mivel a testveremtol ajandekba kaptam egy csomo kulonleges finomsagot kulfoldrol és mire hazajottem megette az osszeset. Csak a zacskot talaltam.... szoval nem nem hinnem hogy nem mer barmihez is hozzanyulni.
2017. szept. 10. 13:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!