Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi Hematóma alatt szex?

Terhességi Hematóma alatt szex?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kórházban voltam kiderült hematómám van. Egy hét után kisebb lett. Senki nem mondta,hogy nem szabad házas életet élni. De mi inkább hanyagoltuk,mert a kisbaba éppsège a legfontosabb számunkra! Páromat már kicsit sajnálom(nem mintha eröltetne bármit is,az a fontos neki is,ha mi éppségben vagyunk) de mióta kismami vagyok egyáltalán nem voltunk együtt szexuálisan. Szóval mikor még nem volt hematómám akkor se szexeltünk(mivel akkor a sok hányástól teljesen le voltam gyengülve. Szóval jó lenne már egykis összebújás. Egy hónapja voltam uh-n akkor még meg volt a hematóma,barnáztam is még úgy három napja. Szerintetek lehet már? Persze nem nagy aktusra gondolok, csak hogy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz a férjemmel!🤗
2017. szept. 19. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről orvost kellene megkérdezned. Hematóma és hematóma között is van különbség. Én laikusként biztosan megvàrnàm hogy felszívódjon. Ki tudja hogyan hat a meglévő hematómàra egy esetleges orgazmus, ami köztudottan méhtevékenységgel jàr.
2017. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat barnazas mellett nem kene.....ne kockaztassatok pusztan a testi oromok miatt! A ferjednek okozhatsz oromet mashogy is, gondolom tudod milyen modok vannak a konkret szexen kivul...
2017. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvosod. Ahogy írtad, a kisbaba épsége a legfontosabb, ne az alapján rizikózzatok, hogy itt kinek mi a véleménye.


Nekem az orvosom nemet mondott, úgyhogy szerintem nem, nem lehet. De mivel minden eset egyedi, így biztosat tényleg csak az orvosod mondhat.

2017. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 napja még véreztél, így tuti nem szabad szexelni. Én is el voltam tiltva.

Miután már 2 hónapja nem barnáztam, akkor voltunk újra együtt. Akkor már nyoma sem volt ultrahangon a hematomának.

2017. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!