Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne nezzetek orultnek, de...

Ne nezzetek orultnek, de engem ez mar kezd aggasztani. Lent kifejtem bovebben. (? )

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategoriaba rakjam, szoval bocsanat ha rosszba raktam.

Nagyon sok ideje furan jon meg. Az utobbi 2-3 honapba 1 hettel elobb es kevesebb ideig volt meg es kicsit kevesebb mennyiseggel. Volt egy baleset a baratommal, mert megszakitasosan kozosultunk, es utana szedtem is be esemeny utanit viszont csak ra masnapra 2 napra tudtam bevenni, es azota volt hogy gorcsolgettem, szurkalt a hasam, meg stb, de csinaltam 2 tesztet elozo honapba kulonbozo napokon es negativ lett mindketto. A hasam puffadt , furan erzem neha magam a boromben, es most is van ez a kicsit gorcsolgeto, szurkalo erzes..en ezt mar nem ertem. Az van hogy en mar gondoltam magamba hogy milyen jo lenne egy kisbaba meg ilyenek, de meg nem akarok babat..mi a velemenyetek errol? Mi lehet? Bocsanat ha valahol helyesirasi hiba van:s



2017. aug. 8. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
-masnapra*
2017. aug. 8. 21:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor csináltál utoljára tesztet?én csinálnék egyet a helyedben.az esemény utánit azonnal be kelett volna venned nem 1-2 nap múlva!!!
2017. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az esemény utáni gyógyszer hormontartalma nagyon magas, nagyon durván beleavatkozik a hormonháztartásba. Ha 72 órán belül vetted be akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de idő kell, amíg a szervezeted visszaáll. Nem véletlen hogy max. félévente egyszer javasolt használni.
2017. aug. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van esély terhességre is, mivel ha az aktus után 24 órával veszed be, már csak 50% a hatásossága... Viszont ha már ez előtt is furán jött meg, az hormon problémára utal, amivel orvoshoz kell menned.
2017. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!