Okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat kérek így is haragszom magamra.


Benne maradt a hűtőben egy kis tálka, bepenészedett az étel benne.Elmosogattam meleg vízzel, aztán mosogatógépben mosogattam el 50 fokon.Ki is akartam hipózni a mosogatógépes mosogatás után, de elfelejtettem.Ma reggel véletlenül abba a tálba raktam a másfél évesemnek az ételt, de ahogy észbekaptam átöntöttem a reggelijét egy másik tálba és úgy ette meg.


Lehet így valami baja a kicsinek?



2017. szept. 20. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. El lett mosva 2-szer is.
2017. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, szerintem a hipó rosszabb.
2017. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég, ha 2x el lett mosva. Én nem hipóznám azt amiből eszik a gyerek vagy bárki más, akkor inkább sterilizáló folyadék
2017. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tényleg nekünk is van itthon fertőtlenítő folyadék azt fogom használni a hipó helyett.Köszönöm a tanácsot!😊
2017. szept. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!