Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy oldottátok meg,...

Ti hogy oldottátok meg, milyen volt a gyereknek?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvos azt mondta, hogy szülés előtt 3 héttel be kell feküdnöm a kórházba,mert thalassemiás vagyok. Van egy 2,5éves kisfiam, aki úgy alszik,hogy átöleli a nyakam és ha már a fejem máshova fordítom akkor szól,hogy "anya,gyere mellém". A 37.héttől kell bennt lennem, de a fiam is 40+5re született,plusz az a pár nap szülés után az majdnem 5 hét. Hogy oldottátok meg a gyerekvigyázást,milyen időközönként látogatott a gyermeked,stb. Nem ovodás még. Nagyon félek,hogy mi lesz vele,eddig 4 óra hosszat volt tőlem távol,de északára soha. Szerintetek kezdjek meg valahogy elválni,hogy ne kötődjön annyira,vagy mit tanácsoltok? 27hetes vagyok.
2017. szept. 28. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
majdnem 3 éves gyerek simán képes az önálló elalvásra. már a 13 hónapos fiam is képes volt rá születésétől kezdve. itt a jó alkalom, hogy leszoktasd erről a rossz szokásról.
2017. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
5 hétig hagytad otthon "egyedül"? 1#
2017. szept. 28. 19:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy más meddig volt bent, ha neked 5 hétig kell. Célszerű lenne apránként rávezetni erre a helyzetre, ne legyen hírtelen ismeretlen az anya nélkül alvás. Esetleg valami rituálé lehetne, pl tejivás aztán mese olvasás apával, majad az alvás. Vagy bármi, ami nektek szimpatikus és apával is lehet.
2017. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem az alvás lesz itt a gond, hanem az 5 hét anya nelkuliseg, hiszen a kórházba 6 év alatti gy e rek nem mehet látogatóba. Az orvosoddal kellene beszélni, hátha lehetne programozott császár, akkor nem lenne olyan hosszú ido
2017. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 az enyém meg szobatiszta 20hónspos kora óta. Másé meg nem!


Kérdező. Próbálkozz! Mond el neki h már nagy fiú stb. Ne a kistesóra fogd a dolgot (féltékeny lesz így is. ) ne azt érezze h a pici miatt van.

Először csak feküdj mellé, aztán csak ülj mellé

Persze a távollátről is beszélgess vele.

Unokahúgom kisfia jobban bírta mint gondoltuk volba. Ő 3 hétig feküdt bent

2017. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Huh a császár az tényleg jó ötlet,meg is kérdezem legközelebb. Ezt az időt nagyon hosszúnak találom, ezért ötleteket keresek,hogy lehetne kibírni mindkettőnknek,aki volt kórházban biztos tudja,hogy ők hogy csinálták,hátha valami beválna. Bár lehet,hogy nekem rosszabb lesz mint neki
2017. szept. 28. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
1. vagyok, igen, 5 hétig hagynám az apjával vagy a nagyszülőkkel. Mivel a másik gyerekem élete is fontos lenne. Amúgy meg 38 hetesen simán császároznak vagy indítanak. Nekik se jó ha te 5 hétig foglalod az ágyat a kórházban.
2017. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A vér miatt kell bent lennem addig,mivel a hemoglobinom 80as,és mondták,hogy megpróbálják feljebb vinni,mert 100alatt veszélyes szülni. Elsővel 4nappal a kiirt elôtt kellett befeküdnöm,akkor 90volt a hemoglobin,de semmit nem kaptam. Gyógyszer nincs rá,csak folsav meg transzfuzio. Igy nemtudom,hogy a program császár elöbb meglenne e. Amugy azt nem tudjátok,hogy a császár vagy a sima szülés a nagyobb vérveszteséggel járó?
2017. szept. 28. 21:02
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát megsinyli a hianyodat , az biztos , en is a lányommal aludtam 8 eves koraig , ha beteg voltam szerencsere anyam tudott segiteni akkor
2017. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
1es vagyok, 90es hemoglobinnal szültem, majdnem meg is haltam. azt mondták hogy ha 5 perccel előbb ájulok el, akkor meghaltunk volna mindketten, mert ahogy kint volt a fiam, én el is ájultam. 70 volt a hemoglobinom szülés után, 3 tasak vért kaptam 2 napig. szerintem a császár lenne jobb választás, ott kevesebb a vérveszteség.
2017. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!