Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékokat kapott...

Milyen ajándékokat kapott gyermeked az első szülinapjára?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam, hogy tanácstalan leszek, de harmadik gyermek, sok-sok játékunk van már, és a család nyaggat, hogy mit vegyenek. Minden ötletet szívesen fogadok, köszönöm.
2017. szept. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xilofont, tologatós kisvonatot, könyvet.
2017. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanuló asztalt, szülőkormányos triciklit, sütifaló kincsesbödönt, fisher price orvosi táskát, könyveket
2017. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt a szülinapja, de kap majd egy futóbicklit (ezt csak később fogja tudni használni, de egy nagyon komoly bicikli nagyon leértékelve), kap egy hintalovat, egy Fischer Price foglalkoztatóasztalt. Nyilván ezeket nem csak tőlünk, hanem több rokontól.

Eddig ennyi, de még én is ötleteket gyűjtök, mert vannak még dédik meg mamák és papák, akik megbíztak, hogy a nevükben is vegyek valamit.

2017. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
FP ugráló zebra,formabedobó,megablocks
2017. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Off! #4-es válaszolótól kérdezném, hogy az ugráló zebra jó? Én is néztem, de nem tudom eldönteni, hogy megéri-e? Nem növi ki nagyon gyorsan?
2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Minek ajándék egy 1 évesnek? Fel sem fogja, mi az a szülinap.
2017. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4- es vagyok.Inkább azt mondanám,hogy 1.születésnapra egy kicsit korai volt.Igazán csak akkor kezdte használni,amikor már ment.Most két és fél éves,és imádja.25 kiló a max terhelhetőség,szóval ha nem túl erős testalkatú a gyermek,akkor sokáig nyüstölheti.A lányom még csak 14 kiló.
2017. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

könyv :)

duplo (ha van, jó alkalom a készletbővítésre)

csőrös pohár (ikeás kutyás, már 7 éves, de a pohár részt mai napig használja)

favonat (szintén készletbővítés)


de az 1évesnek amúgy tökmindegy, csak a csomagolópapírja csillogjon és zörögjön :D

2017. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt a választ adnám,hogy mindene megvan,felesleges ajándékra ne költsetek. Szívesen fogadna viszont ehető/iható dolgokat,jelképes ajándékként. Vagy valamiféle ruhaneműt.

Mert ha tényleg mindene megvan,csak azért nem kérnék ajándékot,hogy a polcon álljon.

2017. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En egy csomag wc-papirt akartam adni, amit megbonthat, es szetszedhet, vagy csomagolopapirt, ami zorog, ezek szerintem nekik nagyobb elmenyt jelentenek.


Vegul ezeket kapta:

- formabedobot

- "hangszer"keszletet (xilofon, zorgo tojasok, csorgok

- 1 puha labdat

- vele egyutt novo triciklit

2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!