Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ambroxol teva jó száraz...

Az ambroxol teva jó száraz köhögésre?

Figyelt kérdés

Fiam ma délben elveszett köhögés. Nagyon nehezen van amikor a feje is bepevörösödik alig bír köhögés. Mintha meg akarna fulladni.

Még múltkor kapott ambroxol tehát de már nem tudom, hogy melyik fajta köhögésre írták fel, a papírt meg kidobtam.

2,5 éves.


2017. okt. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyákoldó, szóval hurutos köhögésre jó.
2017. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Netán azt olvastam száraz köhögésre jó. Felszakütja a lemaradt nyákot amit ugye nem tud felköhögni azért köhög így.
2017. okt. 12. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.Száraz köhögésre a Rhinatiol gyerekeknek szirup jó
2017. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha azért van száraz köhögése, mert nem szakadt még fel a váladék a tüdejében, akkor jó rá az Ambroxol, ami nyákoldó. Ha nem így van, akkor meg köhögéscsillapító kell.
2017. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz. Remélem nem lesz nagy gond belőle ha adtam neki egy adagot.
2017. okt. 12. 20:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Éjjel szépen felszakadt neki.
2017. okt. 13. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára köptető...
2017. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a köptetőt reggel kell bevenni egyébként, esetleg még a kora délutáni órákban lehet belőle bevenni. Lefekvés előtt már nem javasolt, mert egész éjjel köhögni fogja fel a váladékot.
2017. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!