Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek DR. Novák...

Mi a véleményetek DR. Novák Hunorról?

Figyelt kérdés
Egyetértetek vele vagy azért fenntartással fogadjátok amit mond?
2017. okt. 15. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Vannak dolgok, amikben egyetértek vele, más dolgokban meg nem. Viszont a személyisége kimondottan unszimpatikus nekem, arrogáns, nagyképű, pökhendi figura. Más kérdés, hogy vannak jó, haladó meglátásai, és örülök, hogy szembemegy a berögződésekkel, amiknek amúgy nincs tudományos alapja, ez jó dolog. De azért vannak dolgai, amikkel nem értek egyet, mert más orvosok, más források épp az ellenkezőjét állítják, és számomra ők meggyőzőbbek. Szóval mindenképp vannak fenntartásaim vele szemben, de ez nem azt jelenti, hogy élből elutasítom, amit ő mond, viszont azt sem, hogy csüngök minden szaván. Azt a hatalmas hype-ot, ami körülötte van, na azt viszont nagyon utálom...
2017. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
Az ex Jobbikos Novák Előd öccse, volt szerencsém találkozni vele a testvéréhez képest pozitív csalódás.
2017. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Paprikajancsi.
2017. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
az, hogy nem a segíteni akarás, hanem a hírverés érdekli...
2017. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az elsőválaszolóval. pl amit a bárányhimlő oltásról mond azzal egyetértek.
2017. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem bejönnek a nézetei, nagyon zavar, ha valami baromságot megszokásból csinálnak az orvosok.
2017. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmi jo.
2017. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Ambivalens vagyok vele kapcsolatban.


Alapjáraton egy pökhendi, nagyképű dokinak tartom, szerintem az a kommunikációs forma amit választott, nem feltétlenül tünteti fel jó színben.

Ezzel szemben a szakmai oldalát nézve vannak jó meglátásai, pl. a homeopátiás szerekkel kapcsolatos kampányolása meglehetősen szimpatikus volt számomra.

2017. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Nekem szimpatikus, hogy végre nem az 50 éve berögzült dolgokat szajkózza (pl. bárányhimlő csak jót tesz a gyereknek), hanem végre ki meri mondani az újat, követi a változásokat, 2017-ben él, nem 1960-ban. ÉS el is meri mondani, hangosan. Sok doki van, aki neked 4szemközt a rendelőben elmondja, de nem meri felvállalni a véleményét.

Azért tűnhet pökhendinek, mert kiáll a véleménye mellett, és bírálja azt, aki le van ragadva 20-30 éves dolgok mellett, de ha mélyebben belenézünk, szerintem ez csak első benyomás.


Azt meg, hogy jobbikos a testvére, nettó ostobaság idekeverni....

2017. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Kis pokhendi figura, aki csak a hírnevet keresi.Pácienseket nem vállal.

Szerinted ez mit mond el róla??!

Könnyű a neten okoskodni, más praktizalni.

2017. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!