Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki átvette a kórházban...

Mindenki átvette a kórházban a Felicitas csomagot? Nem szeretném ha folyamatosan zaklatnának utána telefonon, személyesen stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

hehe..én nem..le is szúrt a párom miatta...nem is azért nem vettem át,hogy ne zaklassanak..csak nem is érdekelt. :S

Amúgy is kiadja a kórház az adataidat..engem is hívogatott egy nő sokáig...sőt leveleket is küldözgetnek.

2010. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor akár át is vehetem ha amúgy is hívogatnak majd. Ezt nem lehet megúszni :) Köszönöm a választ!!!
2010. máj. 29. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szeintem nyugodtan vedd át. Engem kétszer hívtak, egyszer az aegon (Ott bizony nem volt hajlandó megmondani a nő, hogy pontosan mit akar, csak miután a telefonom kiírta a számot, visszahívtam őket, így derült ki. Piszkosul megmondtam a véleményem nekik, hogy ha rögtön korrektul közli miért jönne, talán még végig is hallgatom, de így ne merjenek többet keresni-így is tettek.), meg valami játékkártyát akartak rám sózni, de határozottan nemet mondtam, azok sem kerestek többet.
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én átvettem, kettőt is kaptunk.

Senki nem zaklatott, egyszer az otp hívott, de nem normálisak, hogy 2 hetes gyerekhez akartak jönni, szóval határozottan közöltem, hogy nem.

Az Aegon jött, amikor 8-10 hetes volt a lányom, de náluk amúgy is ügyfelek vagyunk.

Az Évgyűrűk meg este fél8kor hívott, mondtam, hogy fürdetek, másnap keressen. Ennek bő 11 hónapja, azóta is hívnak...

De zaklatást, hogy állandóan hívogatnak én nem tapasztaltam.

2010. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam, eddig 3x hívtak. Remélem, elfelejtenek lassan.
2010. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is emaileket küldözgettek, meg egyszer az Évgyűrűktől kaptam egy levelet és a Felicitastól hívtak engem is játékkártya ügyben. Ez utóbbi 3 hete volt, az emailek pedig nagyon az elején. 8hónapos lesz a kisfiam.
2010. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Többször hivtak 2szer házhoz jöttek.1szer meghallgattam őket a másodikat elküldtem.Egy éves mult a lányom ennek alkalmából is felhivtak többször dátumot egyeztetni,mikor tudna eljönni hozzánk.Lerázhatalan volt,késöbb már nem vettem fel a telefont,hogy érthető legyen ki is nyomtam.És a durva most jön.Felhivták a férjemet,hogy nem vagyok elérhető és vele akartak egyezkedni.Ingyen ebben a világban nem adnak semmit.Pedig olyan aranyos kis csomagok,én örömmel nézegettem őket.Eszembe sem jutott mi "vár rám".:)
2010. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem nem volt szerencsém. Sajnos átvettem a csomagot, és a második héttől naponta zaklatott valaki. Az összes létező biztosító társaság képviselője felhívott. Erőszakosak, és lerázhatatlanok. Volt aki levelet írt, és kérte hívjam fel mert nagyon fontos. Egy pasi pedig megbeszélés nélkül személyesen jött. Akkor már annyira bepöccentem, hogy ordítva zavartam el. Megfogadtam, hogy soha többé nem veszem át azt a nyomorult csomagot!

2010. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva!

Ezek a szemetek még itt is zaklatnak. Felháborító hogy a kommentembe reklámot csempésznek!

2010. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien írtatok. Teljesen tanácstalan vagyok. Mert igazából nem vagyok rászorulva a csomagra, csak ha visszautasítom az olyan furcsa. Mondjuk valószínű hogy az lesz hogy meghallgatom a telefonban hogy ki és mit akar, és megmondom hogy semmiféle biztosítás nem érdekel, és elköszönés nélkül kinyomom. Ezt csak felfogják. Csak az a baj hogy alapvetően nehezemre esik bunkónak lenni az emberekkel, de úgy látom máshogy ők nem lerázhatók. De így hogy már előre felhúztam magam, már nem lesz olyan nehéz gonosznak lenni :) Nagyon köszönöm mégegyszer. Várom még a további tapasztalatokat is. Boldog babázást mindenkinek!
2010. máj. 31. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!