Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kulfoldon elek(Svajc) es...

Kulfoldon elek(Svajc) es sajnos nincs munkam, viszont teherbe estem, nem tudom, hogy kaphatok e barmifele segelyt, vagy valami hasonlot, otthonrol, vagy innen, nem vagyok igazan tisztaban a kinti helyzettel.

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna valamit mondani megkoszonnem.
2008. okt. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Nem első felindulásomból írok, hanem vártam pár percet. Miért gondolod, hogy Mo-ról kéne neked bármilyen segélyt kapnod ha nem itthon élsz, dolgozol és - a legfontosabb - adózol??? Aki itthon él az sem kap pocakos támogatást, pláne ha nincs munkája. A svájci ellátásról pedig csak kint tudnak pontosan tájékoztatni.

Lehet lepontozni. :)

2008. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

ÉN is svàjcban vagyok,munka nélkül terhesen....

Attol függ.

Van-e férjed itt,ha igen milyen szàrmazàsu,de végül is mindegy,ha férjhez mész,akkor apai jogon kapsz 200 frankot,se több se kevesebb,elég lesz majd a pelenkàra.....

Én sem kapok semmit,otthonrol föleg nem,ha nem dolgoztàl elötte otthon sem 180 napja...

Ugyhogy nehéz a helyzet legalàbbis nekem,az ,föleg hogy még mindig nem mentem férjhez(folyamatban van,de nehéz)

igy még az orvosi ellàtàst is zsebböl fizetem.

Hol vagy?

Én st.gallen környékén.

2008. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Màsodik vagyok,szivesen felvenném veled a kapcsolatot,ugyis egyedül vagyok,nincs magyar kapcsoltaom.

21 ÉVES KISMAMA VAGYOK(20 .HÉT)

ITT JELEZZ,HA GONDOLOD!

2008. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Jarj utana pontosan, talan vedono (Svajcban nem tudom hogy hivjak) segit Neked. Lehet hogy most gyorsan eltudsz menni dolgozni mondjuk 6 honapot es akkor kint jogosult vagy valamire.

Ahany orszag annyi jog. Az interneten keress ra pontosan. Jobb ha te jarsz utana, nem pedig mindenki leirja csak azt amit gondol, de NEM TUD!!!

2008. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!