Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnal, férjem...

Hogyan reagálnal, férjem szerint hülyét a babát fogatom vele?

Figyelt kérdés

Amikor itthon az egész család 3 éves, 3 hónapos és férj, kész csatatér a lakás.

Amikor nincsenek itthon mindig renddel, tisztasággal várom haza őket plusz meleg étellel.

Az előbb lejárt a mosógép, a pici sírt. Megkertem a férjem, hogy fogja meg a babat, mig kiteregetek. Közben már nagyon bántott a disznool mondom férjemnek: most nezz körbe mi van itt, én sose várlak ilyen csatatéren...

Erre ő ingerulten most mit csináljak ha ezt a hülyet fogatod velem.


Mit szoktatok volna a helyemben?


2017. okt. 22. 14:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Lehülyézi a 3 hós gyereketeket? Ha eddig normális volt, akkor küldd pszichológushoz, ha eddig se volt az, akkor gondolom lassan elválhatnál tőle, idióta. Velem is paraszt volt a férjem, szülés után, depressziós voltam, nem kezelte jól a helyzetet, de a babára soha semmi csúnyát nem mondott.
2017. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Már hat hete szexelhetnétek.. vagy 6 hete ilyen egyfolytában? Pedig azt írtad néha vitáztok. Nem értem. Oke h nem a sex a lenyeg. De tényleg kéne az is,hisz fontos egy kapcsolatban az intimitás.

Bár(!)nem szabad azon múljon a kapcsolat természete. De ez is egy fontos része


Uljetek le megbeszelni h kit es mi frusztrál

2017. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
aki szerint ennek lehet alapja, hogy nincs szex, az pont olyan agyhalott véglány, mint a férj...
2017. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom nem most lett ilyen elmebajos
2017. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

"Már hat hete szexelhetnétek.."


Ki vagy te, hogy megmondod? :)

Minden terhesség, szülés és az abból való felépülés más.

Speciel nekem nem 6 hétig tartott a gyermekágy, hanem 8, majd egy hétre rá már menstruáltam. Plusz eleve az altáji fájdalom tovább tartott, mégse vált tahóvá a férjem.

2017. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

15#nemtudom miert estek nekem.. talan az elottem levo perverz miatt.

De nem irta a kerdezo h nem szabad nekik a masik h irtam h nem az az alapja/lényege csak egy fontos része az intimitás a kapcsolatnak. Szövegértés. De ide semmit sem szabad írni..

2017. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Ennyiből nem lehet megmondani, hogy mindig ilyen volt (ez esetben kérdéses, miért kellett még egy gyerek vele) vagy halmozódó sérelmek (mint írták már, elég tipikus a babás korszakban a kialvatlanság és intimitás hiánya, amikor egyik fél sem nyit a másik felé, hanem szenvedés-versenyt tartanak) miatt fakadt ki rossz irányba, vagy csak épp ilyen napja volt és bár egy angyal, legalább ezt az egy meccset akarta volna végignézni, de eddig se hallotta... Egyébként tényleg nem akkor kellett volna szólni, hogy miért nem takarít épp, amikor nála van a gyerek :)

Ha eddig csak te csináltad a házimunkát és két gyerekkel már sok egyedül, akkor ezen próbálj meg változtatni.

2017. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kibekultunk..

Elaludtunk a szobába a picivel, mire felkeltunk rendet rakott és Bocsánatot kért

Nagyon fáradtak vagyunk, ő sokat dolgozik nemrég költöztünk szóval sok nehezito tényező van ami miatt nehéz a jó oldalunkat mutatni

A gyerekre viszont nem nézek el semmit ezt megmondtam, hogy remélem ez volt az első és utolsó ilyen

2017. okt. 22. 20:55
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Alapból nem vállalnék olyan emberrel gyereket, aki felől felmerülne bennem, hogy valaha ilyent mond a közös babára.


A többi innentől kezdve lényegtelen :)

2017. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!