Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen játékunk nincs amit...

Milyen játékunk nincs amit hasznosnak találtok és szeret a gyereketek? Rengeteg minden van itthon, nem tudom mit érdemes még? 2 éves

Figyelt kérdés
Ezek vannak:formabedobók, montessori torony, fa formakirakó, kirakó kocka, építőjáték, lego duplo, bébitaxi, dömper, plüssök, műanyag állatfigurák, kisautók, tablet, telefon, tanuló alma, xilofon, dob, fa építőjáték, homokozóformák, vonat, elektromos autó, play doh gyurma, pötyi, mágneses rajztábla, doktor táska, dominó, kismotor, labdák, ugráló csacsi, szélforgó, műanyag házikó, csúszda.

2017. okt. 31. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Tablet, telefon????

Az 5 évesem kezébe se adnék ilyeneket!

Időt ajándékozz a gyereknek, sokkal többet ér, mint bármilyen drága játék.

2017. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Jó sok játék. De ugye azt tudod hogy egy ekkora gyereknek az amit adhatsz az az időd és a szereteted ami sokkal fontosabb bármilyen drága kütyünél.
2017. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fisher Price tanuló tablet és telefon! El se tudnád képzelni mennyi időt ajándékozok neki! És nem a kérdésre válaszoltál!
2017. okt. 31. 23:01
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Akkor is túl sok a játék.

Mikor a lányom 2 éves volt, drága, márkás játéka nem is volt.

Ellenben szuper házilag készített dolgokat adtam neki amivel remekül elszórakozott. A szeretetet nem pénzben mérik.

2017. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Ebben a korban még a mozgás a legjobb, pl mondókára tsmt torna, igy pl az szabo borbala mozdulj rá c konyvből játszani vele, vagy Anya tanits engem c konyvbol, logikai készségekre is vannak ötletek pl szin vagy forma szerint válogatni, illetve pl az egyensuly kihat a kesobbi kognitiv kepességekre is, azaz pl hinta otthonra, ugralos labda, egyensulyozos deszka, trambulin vagy ilyesmi teruleteken latok hiányosságokat.

Ebbena korban még leginkabb pl lejtőn szaladni, dombrol gurulni, fára mászni kéne, nem csupán molyolni pl épitővel es kevés a játszoteren pl napi pár ora

Es pl futobicaj

2017. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Es gimnasztikai labda, roller stb
2017. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
hinta, ujjfesték
2017. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
baba+babakocsi
2017. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem sok az én fiamnak ettől is több volt. Hinta, mini trambulin a szobában. Ezek nagyon jók

Nekünk van xboxunk kinectel az előtt szokott ugrálgatni :)

2017. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ebben a korban szerette az itt a piros hol a piros játékot, a 4-6dbos memóriákártyákat, és a gyöngyfűzést.


A rajzolás is menő volt, és az ecsettel festés.


Gondolom kisfiú, ezért nincs babája.


A legjobbakat amúgy az otthoni vackokkal játszotta magától, a legtöbb játèk felesleges. Még csak nem is csináltam neki semmit, kikapkodta a fakanalakat a fiókból és családosat játszott velük.


Főzni nagyon szeret, velem is szokott és a kiskonyhájában is.


Szeret felmosni és szivaccsal takarítani is.

2017. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!