Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában élő kismamák!...

Angliában élő kismamák! Milyen ruházati terméket érdemes kint venni és hazahozni? Pár hétig kint van a férjem, és sokan mondták, hogy érdemes lenne szétnéznie (2 éves lesz a gyermekünk). Mit lenne érdemes venni, ami olcsóbb, mint itthon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A nextet, nekem is volna pár vágyam, d horror szorzóval hozzák be az országba :-(

van pár szett amit szivesen megvennék a gyerekeimnek,de esélytelen :-(

mert vay a szállitást kell megfizetni vagy a fontszorzót :-(

amúgy a nike boltokba a kifutó modellek 10 fontért mennek,ami 3120 ft-ot jelent az is nagyon emgéri

2010. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En az ASDAbol szoktam gyerek ruhat vasarolni, mert olcso. De a Primarkban is lehet jo gyerek rucikat venni, ami nem tul draga. Mindenfele ruhazati termek olcsobb mint otthon, meg a pelenka is, mert mindig van valami akcio.
2010. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sportdirect, matalan, newlook
2010. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Matalan:

[link]


Next:

A nyillal tudsz tovabblepni es ha az egeret raviszed a termekre mutatja az arat:

[link]


A sport direct nagyon jo es olcso, itt tudsz neki venni sport cuccokat, szabad ido ruhakat meg cipot, polot:

[link]


Asda:

Nekem az asda-val az a gondom, hogy nem valami jo minoseguek. Senkit nem akarok ezzel megbantani aki itt vasarol en is szoktam csak par mosas utan tonkremennek a cuccok. Ilyen szempontbol a next-es jobb minosegu de persze dragabb.

[link]

Az en velemenyem szerint a next-be ugy eri meg vasarolni ha ilyenkor pl tavaszi vagy teli cuccokat vessel mert azok le vannak arazva. Pl most egy vekonyabb nyari farmer dzseki 14 font korul van de multheten en vettem a kisfiamnak egy keso oszi belelt farmer dzsekit 7 fontert. Ugyan igy a nadragokkal is. Vastagabb teli rugit vettem neki 3 darabot 7 fontert mig a vekonyabb nyari rugik 3 darab 11-12 font. Szoval nezz koru les jo vasarolgatast!

2010. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. jún. 23. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!