Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mert úgy érzem hogy gyermekhez nem illik az általunk választott név! Mi tévő legyek, nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 12:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%

Mennyi idős a gyerek? Ha kicsi akkor úgy tudom lehet nevet változtatni, s őt akkor abszolutista nem kicsinyli meg.

ha pedig megnő s megtudja volt régen egy másik neve, szabadon eldöntheti visszaváltoztatja e az első nevére a nevét vagy sem..

2017. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed így? Mennyi idős?

Rengeteget fog még változni élete során.

2017. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%
az első választ én irtam, de nem értem, hogy mit irtam.
2017. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a választott név és mire akarjátok megváltoztatni.
2017. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem valtoztatjuk meg, csak mégis azt érzem hogy a neve nem is illik hozzá, és ez nagyon furcsa érzés
2017. nov. 1. 12:50
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem mi a név? Én a megváltoztatást javaslom, mivel a gyerek érezni fogja ha nem vagytok teljesen elégedettek a nevével, és ő is elégedetlen lesz.
2017. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Az OK, hogy nem írod le, mi a neve, meg hasonlót se.

De legalább azt megírhatod, hogy MIÉRT nem illik hozzá?

Valószínűleg nem Kata vagy Laci, hanem ilyen Csendike, Bátor, vagy hasonló "különleges" keresztnév.

Egyébként meg megszokod. Nem olyan fontos a név, mint ahogy sokan hiszik.

2017. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Akkor meg szólítsd, ahogy akarod. Sok gyereket szólítanak máshogyan a családban, mint ami az igazi neve. Engem pl. mindig Lujzinak hívtak a szüleim, és még most is néha, pedig semmi bajuk a rendes nevemmel.
2017. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem az van hogy mondjuk a férjed erőltette családi hagyomány miatt pl a nevet, belementél de nem tudsz megbarátkozni vele? Mert ilyet olvastam màr.
2017. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csak valami nem stimmel erzest kivetitesz a nevére. Lehet mástol van a gyerek, stb.a nevét nem fogad el, az olyan mintha őt magát/vagy a helyzetet/párod stb nem fogadod el.
2017. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!