Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Szent István kórház mennyire...

A Szent István kórház mennyire kulturált?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy olyan arcokkal van tele mint akik mondjuk gyakran fellelhetőek a környékén? Félreértés ne essen, senkit nem akarok megbántani de azért láttam már arra olyan kevésbé szimpatikus embereket akikkel nem szívesen aludnék egy szobában.

Az orvosom ott vezet szüléseket csak azért kérdezem.



2017. nov. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Magándokim ott főorvos, laborra oda járok. Még sosem volt probléma az odajárókból. A "nyóckereseknek" a területileg illetékes kórház egyébként is Péterfy, ha erre gondolsz. :)

Kolleganőm szült ott, ráadásul fogadott orvos nélkül, csupa jó tapasztalata van neki is.

2017. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ott szültem. Nem láttam egy kisebbségit sem az ottlétem alatt. Az összes kismama kultúrált volt. Pár ázsiai volt, ők kicsit hangosak voltak, de velük sem volt gond. Csak ajánlani tudom a kórházat. Álomszülésem volt.
2017. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyebként írj bátran privátban, ha érdekel valami szívesen válaszolok.
2017. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most megnyugtattatok. Eléggé félős típus vagyok és a szülés amúgy is egy kritikus esemény. :)

Igen, írok köszönöm a lehetőséget. :)

2017. nov. 8. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem volt ott olyan rossz arc, ami máshol ne volna. Szerintem mindenhol van egy-két kissebbségi!

Normál közösség volt, nem kell aggódni!

2017. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igaz a SOTE 1-en szültem, ahol sok a kisebbség és ott figyelnek, hogy kit kivel raknak egy szobába.
2017. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!