Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?...

Miért csinálják ezt velem? Légyszi tanácsok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! Az egész úgy kezdödött 6 éves lehettem apám beiratott egy aikido nevezetű harcműcészetre az első 1-2 évet élveztem de utána észrevettem suliba mindenki az ilyen sportokat csúfolja meg stb aztán nem szerettem volna járni apám ragaszkodot hozzá hogy járjak és én nem bírtam ezt ideges vagyok stresszes minden nap hogy ma lesz edzés és igen nekem ez a bajom nem az én sportomnak találom és szerintem ciki is! És senki sem ért meg ezügyben csak púp a hátanon!miért csinálja ezt velem? Egyáltalán szeret? Szóval teltek az évek behazudtam mindig hogy fáj a hasam , fejem hogy ne keljen menni folyton sztresszelek idegeskedek emiatt már megpróbáltam normális hangnembe üvöltve kérni de nem!Már az öngyilkosságon is gondolkoztam! 6 éve járok ugye 12 éves vagyok és még mindig nem aksr kiiratni mindenhogy próbalom az életem könnyeb lenne ha ezt az egy kicsit megtenné értem apám mondta hogy kell sportolni én meg mondtam hogy be irathat 3 másikra ha kiirat de már a depresszió és az öngyilkosságon gondolkozok!!! Lehet kiröhögni!
2017. nov. 12. 20:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és apa elégge "szigoru" meg erőszakos ha kell!
2017. nov. 12. 20:43
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Legalàbb megtanulod mi az a kitartàs. Az élet sem lesz viccesebb.
2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

És akik csúfolják a sportokat a nagy tokájukkal, lógó izmaikkal, a 20év múlva várható testsúly-, és egyéb problémáikkal, azok véleménye fontosabb, mint a saját életed? Semelyik sport sem ciki! Az iskolatársaid butasága viszont az.

Apád jót akar neked. Mindamellett szomorú, hogy nem tudsz vele szót érteni. De ezek szerint nem fogja hagyni, hogy elpunnyadj. A te érdekedben..

Keress egy másik sportot, amit te is szívesen űznél(pl.hoki, vizilabda), és állj elé vele. Ha nem hamburgerre cseréled az aikidot, engedni fog.

2017. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De épp ez a lényeg hogy nem enged mást sportolni! :/
2017. nov. 12. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek sehol nem ciki ez. De ha egyébként sem jön be, beszélj az edződdel és az osztályfőnököddel.
2017. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a febe a ciki az aikido-ban? Ezért aztán érdemes öngyilkosnak lenni, mert nem akarsz aikidozni. 1., kiállsz magadért és elküldöd a fenébe a sötét osztálytársaidat. 2., kiállsz magadért és megmomdod apádnak, hogy bem mész többet. Ennyi.
2017. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy mit lehet csúfolni ezen (meg hogy a csúfoláson kívül mi az a "meg stb"), de azt tudom, hogy ez a korosztály ilyen, ha valamelyik kitalálja valamire, hogy az gáz, akkor az gáz, semmi észérv nem használ olyankor.


Ami nekem nem tiszta, az az, hogy te csak azért nem szeretsz edzésre járni, mert az osztálytársak szerint az aikido az ciki, vagy amúgy sem jönne be? Mert ha csak az a baj, hogy ezen röhögnek, akkor egyszerűen ne kösd az orrukra, hogy jársz. Ha viszont nem is szeretsz járni rá, és lenne más, amit szívesebben csinálnál, akkor beszéld meg apukáddal. De ne hisztizve, ne üvöltve, ne fenyegetőzve, hanem egyszer úgy tényleg, normálisan ültesd le, és első körben kérdezd meg, hogy ő miért pont ehhez a sporthoz ragaszkodik, mi olyat tud ez nyújtani, amit a többi nem. Aztán próbáld megkérni, hogy közösen keressetek valamit, aminek hasonló előnyei vannak, de esetleg te is szívesebben járnál rá. Ha apukáddal nem jutsz dűlőre, beszélj anyukáddal, nyilván neki is van beleszólása.

2017. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kell tudni az osztálytársaknak, hogy jársz? egyébként egy hasznos sport. Depresszió, öngyilkosság...12 évesen. Drágám, azt sem szabadna tudnod, ezek mit jelentenek. És ha ez a probléma ezt okozza, mit fogsz kezdeni egy komolyabb gonddal? Kamaszodsz, ki kell tartanod, ettől leszel valaki!!!! ERgyébként meg aki csúfol, csapd le, szerintem már tanultál anynit :)
2017. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ÉS mit törődsz te azzal, hogy mit mond a Mariska?

Ha őt megtámadják esetleg, ott fog állni bambán, te viszont meg tudod védeni magadat (esetleg).


Apádnak igaza van, mert te szimplán azért nem "szereted", mert a többiek leszólják.


Amúgy meg ilyen nagy szavakat, hogy depr. meg öngyilkosság ne használj, mert jól hangzanak, csak épp kis hülye vagy, hogy felfogd, milyenek is valójában.


U.i.: helyesírni nem akarsz megtanulni? Vagy legalább a tetves vesszőkkel összebarátkozni?!

2017. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem azért nem szeretnék járni mert leszólják hanem mert egyszerűen nem jön be!
2017. nov. 13. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!