Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégi program 3 évessel?

Hétvégi program 3 évessel?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 múlt júliusban, ősszel kezdte az ovit. Úgy érzem, hogy kevés időt tudunk együtt tölteni és a hétvégéket szeretném valamivel tartalmasabbá tenni.

Van ötletetek arra, hogy havi 1-2 alkalommal milyen családi programokat lehetne szervezni?

Addig eljutottam, hogy Tropicarium, Miniversum, játszóházak is szóba jöhetnek, de több ötletem nincs. Székesfehérvár környékén élünk.

Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 16. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tatabánya: Gyémánt fürdő, szabadtéri bányamúzeum, Turul madár. Nem feltétlenül ebben a sorrendben.

Budapest: Gyermekvasút, János hegyi kilátó, Libegő.

Székesfehérvár: Játékmúzeum

Etyek: Korda filmstúdió

Bárhol: kirándulás, labdázás, levélgyűjtés, játszóterezés, közös sütés, mesenézés, rokonlátogatás(főleg ha ott is van gyerek), rajzolás, fotózás, barkácsolás.

2017. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tipikusan az az anyuka vagyok, aki non-stop állatkertezik, kirándul, programot szervez, mert jaj de jó lesz a gyereknek. És tudod, mit élvez a legjobban a kislányom? A gesztenyegyűjtést, a falevelek szétrugdosását, meg amikor sütit sütünk együtt és fontos feladata van (összekeveri a tésztát, pakolja a meggyet a piskótára, stb). Nem kell havi 2 alkalommal elmászkálni messzire, csinálhattok otthon is programokat. :)
2017. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velencei tó hattyú etetés,

Budakeszi, Szigethalom vadaspark,

Állatkertek

2017. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A Velencei to heti szinten benne van az eletunkben mert itt elunk. :-)

Jatszozas, mesenezes szinten. A kezmuves tevekenysegekre, sutogetesre, nagyobb kirandulasra a kisfiam nem vevo. Es igazabol az allatkertezesre sem. :D Es szerintem mar hideg is van hozza.

Viszont eszembe jutott h szeret konyvtarba jarni, meg h a velencei spa-ban van delutani jegy, ami tok megeri. A kornyeken van jopar jatszohaz. Idonkent van babszinhazi eloadas is vagy koncert, bar ez utobbibol csak szabadterire es ingyenesre vinnem mert 2-3 szam utan megunja. :-)

A varosban van orajatek amit szivesen hallgat es nemsokara kezdodik az adventi vasar. Szoval lesz mibol valogatni.

Amugy lehet h igazabol nekem van igenyem a kimozdulasra, mig o vigan ellenne itthon. Viszont ugy erzem h kompenzalnom kell ot amiert oviba jar es nem vagyunk 0-24-ben egyutt.

2017. nov. 17. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!