Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az MTA listáján megakadt egy...

Az MTA listáján megakadt egy lány neven a szemem. (név lent) Nektek tetszik? Adnátok lányotoknak? Mi a velemenyetek rola? (20/L)

Figyelt kérdés
Zorena

#Zorena
2017. nov. 30. 15:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam! ZONERA a név :)
2017. nov. 30. 15:45
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tetszik,bocsi... :(
2017. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Látod még te is elcseszed, meggyűlne a baja vele


(Az én lányom Lorena, szerencsére ezzel nen szokott baj lenni)

2017. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnám. Nekünk fő szempont, hogy felnőttként is tudjon vele érvényesülni, de gyerekként is viselhető, ne öregasszonyos neve legyen. Mi is kislányt vártunk.
2017. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem adnám, nekem csúnyák a külföldi nevek, Magyar gyereknek nagyon gáz.
2017. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
nekem nem csúnya viszont nagyon idegen, úgy értem sok érdekes hangzású név van, ami nem tömegnév, de azért magyaros...azokból válogatnék..
2017. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Még csak tervben van a baba, (remelem hamarosan a pocakomban lesz...:) ) fiu nevunk mar van tarsojban. Nem szeretnenk tomeg nevet, viszont azt sem szeretnenk ha azt gondolnak rola, hogy flancolasbol, nagyzolasbok valasztunk neki ritka nevet es azt hisszuk hogy ettol lesz kulonleges.

En es parom is felfigyeltunk a Zonera nevre, nekem ketes erzeseket kelt a nev. Nem tudom eldonteni hogy nagyon szep vagy nagyon katasztrofa.

Becezni talan Zozo, Zozi, Zonka, Zoncsi, Zoni, Nerka, Nera-ként lehet :)

2017. nov. 30. 20:22
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Katasztrófa. Zozinak és hasonlóknak a Zoét is lehet becézni. És arra is gondoljatok hogy a gyerek nem biztos hogy örülne egy különleges névnek.
2017. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Nekem tetszik. Szerintem a Zozo és Zozi a Zoltán becézése, így nem hívnám.
2017. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik, ráadásul te is belebuktál. Irtad, h nem akarsz nagyon kirívóan különleges nevet neki, nehogy azt higgyék, hogy... erre idelöksz egy olyan szinten különleges és ritka nevet, amiről eddig senki nem tudta, h létezik (legalább is a lakosság 99,9%-a).
2017. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!