Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vállalható a Mia név?

Szerintetek vállalható a Mia név?

Figyelt kérdés

Esetleg ismertek ilyen nevű lányt?

Ha nem,akkor milyen embert képzeltek el ehhez a névhez?



2017. dec. 1. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem.
2017. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Mia manó? Ez egy név?


Én csak macskát és nyulat ismerek ezzel a névvel. Nekem nagyon nem tetszik, nem szeretem az ilyen Mia, Mira stb übercukiskodó névadási lehetőségeket. Felnőttként szerintem rettenetes.

2017. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, bár szerintem a Mila jobb
2017. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Becenevet nem adnék a gyerekemnek.
2017. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
nem
2017. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A környezetemben pont nemrég született egy kislány, akiba Mia nevet kapta. Tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e, olyan semmilyen szàmomra. Pici babaként, gyerekként aranyos, de felnőtt nőnek...hát nem tudom. Vannak ennèl furàbb nevek is azért, szerintem nem olyan vészes.
2017. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Külföldön élek, kb minden második gyerek ezt a nevet kapja. A szomszédunk, a kollégâm gyereke, bölcsiben többen, szóval nekem picit unalmas, de a hangzásával nincs semmi bajom. Szeretem a rövid neveket.
2017. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nagyon nem tetszik. Rövid, becenévszerű, komolytalan egy felnőttnek. Ezen túl remekül és sokféleképpen csúfolható... Láttam már Mia Franciska névpárost, ami szerintem elég szerencsétlen választás volt a szülők részéről.

Úgyhogy nem adnám, de ha nagyon tetszene akkor olyan nevet adnék amit lehet így becézni.

2017. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
En kulfoldon elek es ez nagyon gyakori nev, nekem spec nagyon tetszik;-))Mrs MIA Wallace, ahogy a Ponyvaregenyben meg van irva;-)))))
2017. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
A keresztlányom Mia Miléna, ikertestvére Lia Lívia. Szerintem aranyos név, felnőttnek is jó
2017. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!