Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Késik már 2 hete.4 és 7 napja...

Késik már 2 hete.4 és 7 napja teszteltem negatívat. Lehet, hogy a teszt nem mutatta?

Figyelt kérdés

Amit említettem késik a mensesem 2 hete.Barna cseppecskéim vannak,a melleim duzzatak és fájnak már 1 hete.Azonban a mensesem jötte nem leheg ok mivel sosem voltak ilyen tüneteim előtte.

Mindezek mellett folytonos pisilési ingerem van.Többször ébredek fel éjszaka és sétálok ki teljesen fölöslegesen.


2017. dec. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérés körül voltatok együtt?
2017. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már 1 hét késésnél is mutatnia kellett volna a tesztnek. De ha netán ritka pillanatban lettél terhes, akkor holnap reggel vagy holnap után reggel csinálj egy tesztet, de ha negatív, akkor egészen biztosan nem vagy terhes.

Lehet hormonprobléma, szervi ok, gyulladás is a háttérben, nem csak terhesség.

2017. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ovu másnapján.Teszteljek újra vagy fölösleges?
2017. dec. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyet tesztelhetnél,úgyis eltelt közben 1 újabb hét.Csak,hogy biztosra menj.:)
2017. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!