Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon ciki ha...

Szerintetek az nagyon ciki ha van egy 1 eves fiam es most terhes vagyok a tesokajaval. Menyire fura dolog ez?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Mi ebben a fura? Nem vesztegeted az idot, az biztos.
2017. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem az a fura, hogy 1 éves gyerek mellett terhes vagy, hanem, hogy emellett magad is gyerek vagy.
2017. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem ciki! :) Ha ügyesek vagytok, akkor még jól is jön ez a kis korkülönbség! ;)
2017. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A menyire sokkal furább. Mit értesz azon, hogy fura? Kisebb korkülönbséggel is születnek emberek.
2017. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy fura!

Párommal kis korkülönbséget szerettünk volna. 7 hónapos volt a pici mikor újra terhes lettem.

Harmadikkal akkor lettem terhes amikor a második 15 hónapos volt.

Most a negyediket várom, itt nagyobb a korkülönbség, hármaska már 3 éves elmúlt.

2017. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
3 hónapos terhes voltam, amikor az első 1 éves lett. Nekem ez volt a természetes. Én azt találtam furának, hogy a nagyobbik gyerekem játszópajtásainak miért nincs még kistesója :)
2017. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13 hónap van 2 gyerekem között. Eleje nehéz volt, de ma már szuper, 8 és 7 évesek, nagyon jól kijönnek, szuperül eljátszanak, pedig fiú, lány páros. Nem fura. Én azt tartom furának, ahol 10 év a korkülönbség, főleg, ha így is tervezték. Ez utóbbi a szülőnek jó csak, plusz a nagyobb gyereket bébiszitternek használja. Figyeld meg, milyen jól ellesznek majd, ha nagyobbak lesznek.
2017. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mint a nyulak!
2017. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1 éves gyerekem mellett már félidős kismama voltam. Egyáltalán nem ritka,biztos sok olyan felnőttet is ismersz,akik között 1-2 év van.

És én is jobban támogatom ezt(már ha lehet választani),mint a 7+ ev kulonbseget. Az max felnőtt korukban lesz jó. Tudom,nekem is van 2 évvel és 10 évvel öregebb tesóm is.


8,7,(majdnem)4 éves gyerekek anyukaja

2017. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mostanában kis korkülönbséggel vállalnak gyereket úgyhogy egyáltalán nem fura.
2017. dec. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!