Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név szebb szerintetek?

Melyik név szebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Csongor, Csanád, Zalán, Kende, Andor, Bercel, Bulcsú, Gellért, Lehel, Merse, Farkas, Zétény, Nándor, Dénes, Kolos

2017. dec. 12. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Gellért és Andor a kedvenc
2017. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Csongor, Kolos. A többit nem adnám de nem csúnya nevek.
2017. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Zalán, Dénes
2017. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a Dénes tetszik a legjobban. Tetszik még a Zalán és a Zétény.
2017. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Tetszik: Andor, Gellért, Nándor, Dénes

Nem rossz de nem adnám: Csanád, Zalán, Bercel, Zétény

nem tetszik: a többi

2017. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Zalán, Zétény :)
2017. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az első kisfiam Zalán lesz, hogyha majd a pasimnak is tetszik, és megy is a vezetéknevéhez.

Csongor, Csanád, Gellért, Lehel, Zétény, Nándor gyönyörűek még szintén

Kende ez inkább lánynév, amikor megláttam a naptárban, meg voltam róla győződve, hogy ez lánynév, de még annak sem tetszik, szóval még lánynak sem adnám, mert nekem túl falusias

Andor ez is még nagyon szép, de pl az Antal jobban tetszik, de még az Andor is gyönyörű, de nem tetszik annyira mint pl a Csongor, de attól még az Andor is nagyon szép

Bercel, nekem az R meg a C azok úgy túl élesek együtt, meg egyébként is túl egyszerű ez a név, nekem kicsit olyan semmilyen, olyan "minek adnám, ha vannak sokkal szebbek is", tehát túl középszerű, nem igazán dallamos, nem szép szerintem

Bulcsú -hát, nem tudom, ez nekem kicsikét fura is, meg a búcsúra emlékeztet, nekem ez nem tetszik, de a Bercelnél kellemesebb a hangzása, de nem is sokkal, meg tényleg a búcsúra emlékeztet, ez ilyen szomorú, és még ez is picit középszerű név

Merse - hát, ez még nem rossz, de nekem nem igazán tetszik.

Farkas; hát nemtom, nekem ez inkább állat, bocsi, nem akarok senkit se megsérteni. Egyébként van olyan állatnév, amit adnék embernek is, az a Sólyom. Meg pl még a Rókus is okés. A Sólyom az egyébként nagyon tetszik embernek is, mégha pl nem is indián az illető, meg a Rókus az is ilyen kellemes hangzású.

A Dénes meg a Kolos még elég jó nevek egyébként, ezek kicsit jobban tetszenek, mint az Andor, szóval az Andornál magasabb szinten vannak nálam a "tetszetési/tetszettségi-listán".

2017. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csanád,Zalán,Bulcsú,Nándor,Kolos
2017. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Csongor, Gellért, Zétény
2017. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Amit én adnék ezek közül: Csongor, Csanád, Gellért, Nándor
2017. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!