Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lila stria ki tud fehéredni?

A lila stria ki tud fehéredni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja született a babám és még mindig lila a hasamon az összes stria. Ki tudnak fehéredni, gyöngyház fényűvé válni? Vagy örökre lila színűek maradnak. Tudom, hogy maga a stria nem tűnik el, csak a színbeli változás érdekel.


2017. dec. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem marad orokre lila, csak ido kell neki

Baratnomnek most kezd halványodni 6 hónappal szülés után.

Nekem nem lett csikom igy nem tudom.

De egyszer lett fogyas miatt a combjaimon, 4 honap alatt kezdtek el fakulni, bio oillal kentem

2017. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nekem is lila volt, most már alig látszik valami.
2017. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem február óta nem halványult. Remélem azért még javul, mert én is azt hallottam, hogy idővel fehéredik
2017. dec. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6 hónap után fehéredett ki. Viszont ha fázok és hűvös bőröm akkor még lilul kicsit.
2017. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifehéredtek, lilán zavart, de már észre sem veszem, hogy vannak.
2017. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! Akkor van remény :) engem csak a színe zavar. A terhesség 20. hetétől kentem bio oilt rá, de hát a genetika az genetika.
2017. dec. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!