Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam, híztam sokat de soha...

Fogytam, híztam sokat de soha nem úgy hogy dagadt legyek. Ettől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval mondog változott a súlyom 47-53között 164cmhez. Ettől lehet ez?a belső combjaimon jött ki,és ha a képen nem is kátszik lilás. Kezdek félni ,hogy mitől lehet.


Itt a link : [link]



2017. ápr. 8. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért ,de a telefonom nem a legjobb állapotú
2017. ápr. 8. 10:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stria - a bőröd nem tudta követni a tágulást és szűkülést, így szétszakadtak a szövetek. Teljesen normális jelenség, sajnos. Sosem fog eltűnni, de ki fog fehéredni.
2017. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos es tenyleg orokre ottmarad:/ Ezert kell figyelni hogy gyorsan (par het alatt) ne fogyjunk le kb.5kg-ot,nem tud olyan gyorsan "mozogni" rajtunk a bor h hozzaszokjon.
2017. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, ha gyorsan fogysz attól nem lesz striád, max megnyúlik a bőröd, stria csak az adott szervezethez képest gyors tömegnövekedés miatt alakulhat ki. Lehet akár attól is, hogy túl gyorsan izmosodtál pl.
2017. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már mondták, ez bizony stria. A hirtelen súlygyarapodást nem győzte a bőröd és megrepedt. Olyan ez, mint egy műtéti heg. Soha nem fog elmúlni. Ki fog fehéredni, de az is elég hosszú idő. És ott pl mindig "rikít majd a bőröd" vagyis hiába a szoli, fehér marad.

Nekem 14 éves korom óta van, ráadásul külső, belső combon és derékon is. Abban az évben híztam drasztikusan, amikor először megjött. Most 30 elmúltam, de a fehér heg most is látszik, ha leégek, vagy barnulok nyáron akkor még jobban, ezért igazából mindig vigyáznom kell arra, hogy ne barnuljak sokat.

Javaslom ezentúl figyelj oda jobban a súlyingadozásaidra, hogy lehetőleg ne legyen több.

Az önelfogadás nagy mantrája ilyen esetekben igazán hasznos, mert ez ellen már nem tudsz tenni semmit.

Vannak krémek, amelyeket kifejezetten ilyen esetekben javasolnak (a terhességi csíkokra), egy próbát talán megér, de vérmes reményeket ne fűzz hozzá.

2017. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is vannak striáim, nekem anorexia után jöttek ki, amikor 37kg-ról 47kg-ra híztam. Sajnos ez bármilyen súlynál előfordulhat, ha túl gyors a hízás. De kifehéredik szépen és nem lesz feltűnő. Ezért kell kiegyensúlyozott étrendet követni és mindennap aránylag ugyanannyi mennyiséget enni. Koplalás-zabálás váltakozása nem tesz jót.:/
2017. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Növekedési csíknak is hívják, mert a serdülőkori, hormonok által vezérelt, teljesen normális gyors ütemű növekedéstől is megjelenhet. Én azóta őrzöm a csíkjaim. A terhesség jóval nagyobb súlyváltozásának viszont semmi nyoma nem lett rajtam.
2017. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!