Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a név?

Szerintetek szép ez a név?

Figyelt kérdés
Gaál Liliom Róza. Ezt a nevet válsztottuk hamarosan születendő lányunknak. Akárkinek elmondom mindenkinek az a reakciója hogy miért nem lehet valami normálisabb virágnév mint például Ibolya, Boglárka, Hajnalka. Miért szebbek ezek mint a Liliom?

2017. dec. 23. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem passzol.
2017. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetszik
2017. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon bénán hangzik sajnos. Mást választanék. Esetleg Gaál Róza Liliom, már így fordítva sokkal jobban cseng. De ti tudjátok.
2017. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az l után nehéz kimondani a Liliomot, egyébként semmi bajom nincs vele. De mivel a Gaál gyakori név, ezért nem feltétlen baj, ha összemosódik, mert mindenki tudni fogja, hogy Gaál és nem Gá Liliom.

(A lányom Liliom, így is hívjuk, nekem teljesen természetes, hogy szép ez a név. :) )

2017. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó. Komolyan ki akartok tolni szerencsétlennel? Liliom..kevés röhejesebb nevet hallottam. A Róza még elmegy.
2017. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szerintem is úgy hangzik jól, hogy

Gaál Róza Liliom!🤗

2017. dec. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A vezetéknév vége egybecseng a keresztnév kezdőbetűjével. Ezt biztos észrevetted. Emiatt megcserélném én is.

Gaál Róza Liliom

2017. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mind a két nevet gyönyörűnek találom. A Róza az egyik kedvenc nevem, és soha sem a nagymamám ugrik be róla, hanem egy cserfes szőke kislány. A Liliom is nagyon szép, bár még nem hallodtam róla, de most rögtön elnyerte a tetszésem.
2017. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tragikus. A Róza önmagában szép lenne de a Liliom...nem adnám embernek.
2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!