Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos baba kaphat szálkame...

6 hónapos baba kaphat szálkamentes nem csípős halászlevet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Bármit kaphat, van akinek ilyenkor már pacalpörit adnak, más kérdés hogy jó-e neki...


Ha jót akarsz neki nem adsz ilyeneket meki még sokáig. Zsíros, fűszeres, ráadásul a hal allergén is. Egyáltalán nem való babának. Ráérsz még bőven, nem vetseny, viszont remekül tönkrevághatod vele eg3sz életere az emésztését.

2018. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért nézzétek már meg, hogy hány üveges bébiétel is halas! Már 4 hónaposnak valóban is van hal..
2018. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Anno az én 4 hós pici lányomnak nagypapa jó csípős paprikás krumplit adott ebédre, míg én elmentem bevásárolni neki

Először kibuktam, de azon kívül hogy uzána jó 4-5 órán át aludt, más baja nem lett.

Ma már 10 éves nagylány! :) nincs ételérzékenysége


Mégis, elővigyázatosságból esetleg kóstolót adnék, de nem sokat

2018. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Cigit is kapni mégse jó. De mindenki úgy teszi tönkre a saját gyerek3t ahogy akarja.
2018. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem egy nagy tányérral, de egy-két mokkáskanálnyi kóstolótól semmi baja nem lesz.
2018. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Minek? Szerintem nincs rá igénye hogy megkóstolja a halászlevet mert olyan fincsi...Ennyi erővel bármiből kaphat egy kicsit megkóstolni mert egy kicsi nem árt?
2018. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Akár.
2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
De még mindig nem értem, minek? Szólt, hogy ó mindenképpen halászlevet akar enni? Vagy dicsekedni akartok a facebookon, hogy milyen cuki ügyi Evetke? Vagy miért? Tényleg nem értem.
2018. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%
Az én gyerekeimmel más miatt dicsekszem legfeljebb. Mikor ők kóstolgattak, a FB még egy kéjes gondolat sem volt. Szóval nem, nem azért. Hanem mert miért ne? Enyémek pl. simán belenyúltak a tányérba. Érdekelte őket, hogy mi az. Van ilyen.
2018. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%

Sokan szerintem túlságosan komolyan veszik, hogy Jajj mit ehet és mit nem. Kutya baja nem lesz, nekem anyukám 4 hónaposan töltött káposztát adott (a belsejét), mert mondta hogy úgy néztem mikor ették apával, hogy megsajnalt és adott nekem is. És lám, semmi bajom nem lett, elek és virulok és egészséges vagyok. Húgomnal aztán még bátrabb volt, ő neki is adott ilyen-olyan kaját, nem a netet böngészte, hogy Jajj most ezt szabad-e vagy sem. Egyikünknek se lett semmi baja.

Nyugodtan adj neki.

2018. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!