Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Link vagyok, szabad-e így...

Link vagyok, szabad-e így gyereket vállalnom?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok,de úgy érzem hogy nem vagyok felnőtt.Szerintem mindig is gyereknek fogom érezni magam,lehet megakadtam a fejlődésben.Cigizek,iszok,nem sok minden érdekel.Van egy férfi,akit viszont nagyon szeretek.5 évig voltunk együtt,szakítottunk,de nem bírunk elszakadni egymástól.Azóta vannak a legjobb szexek is,meg amúgy is azt érzem hogy most vagyok ebben a témában a csúcson.Szabad-e így ilyen link stílussal gyereket vállalnom ? soha nem akartam,de kezd megfordulni bennem valami,szeretnék valami közös dolgot azzal,akit szeretek.. csak mivel úgy élek mint egy idióta(cigi,pia),lehet hogy esélytelen.Ha kiderülne hogy terhes vagyok,szerintetek egyből véget vetnék ennek az életformának ? Volt már 3 abortuszom,de nagyon régen,nagyon fiatal voltam,nem is akartam,nem bántam meg.
2018. jan. 9. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne, így nem lehet gyereket vállalni.

Még csak egy stabil kapcsolatod sincs. Egyszerűen csak magadhoz akarod kötni valamivel a szexpartnered.

2018. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet amilyen vagyok ? Vagy milyen érzések kellenek egy gyerekvállaláshoz ?
2018. jan. 9. 08:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne szaporodj!
2018. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább vegyél egy hörcsögöt
2018. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam talán valami értelmes választ is kapok,de biztos én vagyok a hülye.
2018. jan. 9. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is: a gyerekvállaláshoz az érzés kevés.

Kell hozzá egy apa. Sőt, "az Apa". Ugyanis nem csak a megtermékenyítéshez van rá szükség. Mondhatom úgy is, hogy egy stabil párkapcsolatban érdemes gyereket tervezni, ahol nem lesz törés a kapcsolatban a gyerekvállalás.

Egy jó házasságban is komoly erőpróba.


Kell hozzá stabil anyagi háttér.

Ezt gondolom, nem kell ragozni. Erről nem írtál semmit.


Aki tényleg akar gyereket, az tesz érte: leszoksz a cigiről, a piáról, vitaminokat szedsz. És csak legalább egy év tisztaság után vágsz bele. Akkor már TALÁN elképzelhető, hogy nem biztos kezdesz azonnal inni a legkisebb probléma esetén.


38 évesen szülnél akkor is, ha elsőre összejön.


És ugye itt vagy te: iszol, cigizel, link vagy, éretlen. 38 évesen egyedül egy újszülöttel. Nem adok egy hetet, hogy idegösszeomlást kapj.

Sejtelmed sincs, mekkora felelősség egy kis élet.

Valószínűleg nem tudnád letenni az italt, sőt masszív alkoholista lennél a teher alatt.

Szuper kilátások szerencsétlen gyerek számára.

2018. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Érdekes nagyon hasonlít a két kérdés.

Egybe esés???

2018. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem gyerekes vagy, hanem szimplán igénytelen az életedre. Ha neked ez megfelel a saját döntésed, de egy gyereket ne tegyél ki ennek.
2018. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ennél százstor rosszabb körrülmények közé is születnek gyerekek, de hogy nem optimális az életmódod az biztos. És ki vigyáz rá, amikor bulizol és iszol? Amúgy a leendő szülők iszonyú gyorsan meg tudnak változni, mert nincs más lehetőségük, ha ott bőg a baba, akkor nem fogsz bulizni menni. De biztos, hogy ezt akarod? Mondjuk sok időd gondolkodni ezen nincs. Amúgy a pasid egyáltalán nem biztos, hogy akarná ezt.
2018. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a leendő szülők iszonyú gyorsan meg tudnak változni, mert nincs más lehetőségük, ha ott bőg a baba, akkor nem fogsz bulizni menni."


Ez nem így van. Van más lehetőségük (sajnos).

Hallani róluk eleget. Agyonveri az 1 évest, mert nagyon sírt. Lemegy a boltba, otthon hagyja a gyereket egyedül, az meg kiesik az ablakon. A kocsiba zárja nyáron, amíg bevásárolni megy. Rábízza a szomszédra (vagy bármilyen random emberre), amíg elmegy bulizni...

STB. Soroljam még???

Rengeteg alkalmatlan ember vállal gyereket, és sokaknál nem éri meg szegény a felnőttkort. Ahol igen, ott jó eséllyel egy lelki roncs lesz, és esélytelen egy jó életre.


SZóval aki alkalmatlan, az ne vállaljon.

Kérdező: amíg neked a gyerek csak egy " valami közös dolgot azzal,akit szeretek", addig ne vállalj. Sőt! Szerintem soha!

2018. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!