Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen 3 gyerekkel mit...

23 évesen 3 gyerekkel mit tegyek? Lehet hogy 19 évesen nem kellet volna még gyereket vállalnom?

Figyelt kérdés
A gyerekek apukája meghalt kb. egy hónapja de azóta teljesen össze vagyok törve ha a gyerekekre nézek csak az apukájukra tudok gondolni.
2012. dec. 28. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát "lehet"....
2012. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén sajnálom :( Bár fiatalon valóban butaság volt gyereket vállalni. Az egyik lány barátom is 18 évesen szült meg. Nem védekeztek és besikerült a baba elvetetni nem akarta, örökbe adni nem volt szíve. Sok mindenről lemondott ő is persze a gyerek apja lelépett külföldre, sosem látták azóta. A gyerek most lesz 5 éves a barátnőm minimálbérből él a szüleinél, nincs párja depressziós hangulatba van, egyetlen elfoglaltsága a munka ott elvan és jól is érzi magát szerencsére.

Ha már elvállaltad akkor gondjukat kell viselned. Sajnos nem tudok erre többet mondani sajnálom ami a gyerekek apjával történt erről senki nem tehet igazából:(

2012. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Igen, "lehet".

És nem írok inkább mást.

2012. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Na igen, könnyen előfordulhat, hogy 19 évesen nem kellett volna gyereket vállalnod, és főleg nem kellett volna 23 éves korodig hármat...
2012. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne lehetne 19 évesen gyereket vállalni? Hogy hármat? Azt én is megkérdőjelezem, de ugyanez megtörténhetett volna 20 év múlva és akkor is össze lenne törve a szegény Kérdező!

Nagyon sajnálom! Közhelyes, de az idő valóban segít majd!

2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
56%

Szerintem fogd fel úgy, hogy van három gyönyörű gyermeked, akiket valószínűleg imádsz (remélem így van). A sors betehet néha, de ne legyél letörve! 23 évesen még bőven találhatsz párt magadnak, aki imádja a gyermekeket, persze lesznek nehézségek, de soha ne ˝fordulj be˝! Számtalan példát tudok rá (főként a környezetben), hogy gyermekes anyukák találták meg a boldogságot ÚJRA.

Csak pozitívan!

2012. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
65%

Szerintem mivel már megvannak a kis gyermekeid, ezért ezen nem szabad gondolkodnod, hogy nem kellett volna, biztosan nem véletlenül alakult így a sorsod.

A lényeg, hogy szereted őket és gondolom nem fordítanád vissza az idő kerekét.

Nagyon sajnálom, hogy egyedül maradtál.

Én szívesen segítek neked lelkileg, akár étellel, és amit csak tenni tudok.

Az élet megy tovább és a kis csöppségek nem tehetnek róla, hogy így történt.

Nagyon erősnek kell lenned, és biztos az is leszel.

Mi történt az apukával?


Őszinte részvétem.

2012. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy korán vállaltatok gyereket. Részvétem, a halál soha nem tud jókor érkezni.

Most egyelőre fordulj a családodhoz vigaszért, később majd meglátod, hogyan tovább.

2012. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy nem kellett volna, és utólag mindig okosabb az ember, de ami megtörtént azon már nem lehet változtatni. Én javaslom, hogy keress fel egy pszichológust. Egy ilyen halálesetet nehéz egyedül feldolgozni, vagy tán nem is lehet.
2012. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,itt nem a gyerekvállalással volt a baj,hanem a tragédiával.Részvétem.
2012. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!