Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babysittelni szeretnék most...

Babysittelni szeretnék most egy fél évig, kicsi szünet a suliból. Van egy rakás kistesóm, szóval tapasztalatom is,21 leszek és lány. Hol lehetne ilyen munkát keresni?

Figyelt kérdés
Bocsi, tuti nem ide kellett volna írni ezt a kérdést, de nem találtam a passzoló kategóriát.

2018. jan. 13. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol keresel?


Nezelodj fbs helyi csoportokban hirdess, baratoknak szolj ha valaki keres szoljon stb

2018. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a barátaid közt szerintem...idegen gyermekét végzettség nélkül szerintem ne vállald.
2018. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi keresünk, de én Angliában lakom. Ittlakással, teljes ellátással plusz havi fix fizetéssel.
2018. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy zárt csoport, sok szülő és babyszitter ír be hogy ki milyen szittert keres, vagy ki milyen referenciákkal, merrefelé vállalna ilyen munkát. Az adminnak kell írni ha csatlakozni szeretnél, mivel sok kókler is csatlakozna.



Bébiszittert, háztartási segítőt, idősgondozót keresők Meső féle csoportja

2018. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első és negyedik nagyon köszi, megnézem :)

Harmadik, amúgy szívesen mennék, de életemben először van barátom, inkább nem hagyom itt fél évre :/ :)

Második, ez kedves, mármint megszívlelendő egyébként, de történetesen a saját kistesóimra (sőt, mikor aktuális volt, még rám) is zömében végzettség nélküli elleneben szakmai tapasztalattal rendelkező nénik vigyáztak, sose volt gond sőt. Más kérdés, hogy idegen gyerekekre teljesen más mint testvérre, ez igaz.

2018. jan. 22. 05:25
 6/6 anonim válasza:
Én annak idején jófogáson valamint gyermeksziget.hu-n találtam, valamit kell fizetni hirdetés feladáshoz, de megéri ha gondolod. Csak jó árat adj és biztos hogy van aki téged akar majd. :D
2018. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!