Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az a 9 hónap című könyvet...

Az a 9 hónap című könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Első babánkat tervezzük épp, és láttam ezt a könyvet. Érdekelne, hogy érdemes-e megvenni, mert nem olcsó...

[link]


2018. jan. 22. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek még egy jóval korábbi kiadás van meg. Ő sokat lapozta, még nem is volt a net ilyen elterjedt:)

Ha szeretsz olvasni, vedd meg.

2018. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszak ezek a könyvek,nekem is van,bár egy másik fajta.Viszont most már nem vennék.Mivel a neten minden információ fellelhető.
2018. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn is megvettem igaz használtan, meg az előző kiadást a puha kötésűt. Pont múltkor láttam könyvesboltban, hogy új keményfedeles kiadás van, sokkal több infoval. Ha szeretsz olvasgatni, rákészülni vedd meg mert jó kis könyv, és utána simán el tudod adni persze olcsóbban de amnyit meg pláne megér. (Mehvettem az első 12 hónapost is, az már sokkal feleslegesebb volt, ott már inkább netem tájékozódtam)
2018. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Book24-re tudok olyan kódot küldeni amivel 4500 Ft-ért (30%) megkapod ha érdekel. Holnapig a kiszállitás is ingyenes.
2018. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!