Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A clostit több hónapig érdemes...

A clostit több hónapig érdemes szedni folyamatosan, vagy lehet az első hónap után szünetelni? Azt olvastam, hogy a beszedés utáni hónapban is lehet még hatása, de nem tudom, hogy ez egy hónap után is működik-e?

Figyelt kérdés
Az uh-n a 12. ciklusnapon három, egyenként 20 mm feletti tüsző és egy 17 mm-es látszódott. Voltunk is együtt rendesen, de sajna ma megjött. Egy receptet kaptam a dokitól, 5 napig szedtem 2x1-t a clostiból. Kicsit izgultam mondjuk az ikerterhesség lehetősége miatt most is, nem tudom, hogy nem-e stimulálna túl most rögtön egy következő adag closti. HOlnap hívom a dokit időpontért, kicsi az esélye, hogy a héten bejutok hozzá.

2017. máj. 7. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem csak gyenge peteérésem volt es arra kaptam de 2.kúra véletlenul elmaradt nem vittem magammal az utazásra a clostit és így sikerult. ( az mas tema h vegul elveteltem az biztos nem azert tortent mert nem clostival sikerult)


Szval lehet ugyis es igy is.

2017. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Sajnálom, ami történt veled! Remélem, mihamarabb beteljesedik a vágyad!

2017. máj. 7. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Koszonjuk szepen.

Drukkolok!

2017. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is!
2017. máj. 7. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
:)
2017. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint én. Remelem szolt valaki vagy dokid h closty melle szedj magas dózisú E -vitamint legalabb peteeresig napi 400mgot ( én 800at szedtem ovuig aztan csak heti 1-2szemet)
2017. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig szedtem végül pihis hónapban sikerült. Az E vitamint én is ajánlom.
2017. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mondta a doki, magamtól szedtem, de csak a 200-asat, nem mertem többet, így, hogy nem ajánlotta külön. De akkor most bátrabb leszek! :)

Köszi a választ mindkettőtöknek!

2017. máj. 12. 07:14
 9/9 Anna0117 ***** válasza:
Az Én orvosom azt mondta 4-5 hónap után kell pihentetni mindenképpen. Nekem a 3. hónapban sikerült.Hajrá. :)
2017. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!