Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívják a gyereke (id) et...

Hogy hívják a gyereke (id) et és mennyi idős (ek)?

Figyelt kérdés
Nálunk Szofi 10 hónapos, Adala 3 éves.
2018. jan. 25. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Botond 2

Liza Bernadett (még a pocakban)

2018. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyeltem, hogy sok kérdésnél lehet vitathatatlanul 100%os igazságtartalmú választ adni. Például "hány éves vagy" ugye itt sok esetben eltérnek a válaszok de mindegyik teljesen helyes és abszolút releváns az adott kérdésre.

Jelen esetben is észrevettem, hogy bár a válaszolók személyre szabottan tökéletes választ adtak a kérdésre, mégis vannak olyan emberszerű életformák vagy nem is tudom minek lehetne nevezni őket, akik rányomnak, hogy szerintük a válasz nem hasznos.

Itt szeretnék megkérdezni egy ilyen létformát aki lepontozott egy tökéletes választ, hogy miért tette. Több ilyen is válaszolhat.

Nem kötekedni akarok velük, csak érdekel, hogy mi motiválhatja az ilyen véglényeket.

2018. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Zita 14 éves

Anna 11 éves

Réka 8 éves

Sára 4 éves

Most várjuk a kistesót, ha ismét kislány akkor Róza, ha kisfiú akkor Soma

2018. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#22 Pont ezen gondolkodtam èn is. 🤔 Èn is le lettem pontozva, pedig tudtam èrtelmezni a kèrdèst, ès arra is vàlaszoltam. Attòl, hogy a gyerekeim neve nem tetszik valakinek, mèg nem kell lepontozni. Nekem se tetszik az összes nèv, dehàt milyen rossz lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene ès mindenkit ugyanùgy hìvnànak. 😐😂
2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!