Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az Inez név?...

Nektek tetszik az Inez név? Adnátok a gyereketeknez ezt a nevet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 18:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Engem Ineznek hívnak és sokan mondták már, hogy szép nevem van de én sokáig nem voltam vele teljesen kibékülve, mert nem tudták megjegyezni az emberek, Ivettnek vagy Izának hívtak vagy csak simán a vezetéknevemem (ami szintén adható keresztnévként) szólítottak, ez pedig -főleg kisiskolásként-, eléggé zavart.

Viszont érdekes módon úgy hozta az élet, hogy spanyolos közegbe kerültem és az hozott változást a véleményemet illetően, mert többé nem okozott problémát a nevem.

Most felnőttként pedig már szeretem és mosolygok rajta, ha esetleg félreértés történik.

Egyébként még mindig ritka, nekem 21 év kellett, hogy találkozzak egy másik Inezzel :)

2021. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!