Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az Illa vagy...

Tetszik nektek az Illa vagy az Ilon név?

Figyelt kérdés
Ilonához hasonló, abból eredő nevet szeretnénk, de nem Ilonát, az picit régies már. Páromnak az Illa tetszik jobban, nekem az Ilon. Nagyon gázak? A környezetünkben senkinek sem tetszenek.
2018. jan. 12. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, de nekem sem. Mindkettőről az Ilona jut eszembe és az sem tetszik.
2018. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyik sem.... Borzalmas ne haragudj... Kérlek titeket és semmi rossz szándék nincs bennem, de ne rontsátok el a gyereketek életét, mert ezzel a névvel azt csináljátok... Csúfolni fogják őt mindenhol ez tapasztalat, mert nekem is volt nem egy ilyen "érdekes" nevű ismerősöm és nagyon sokat bántották őket.... Én szóltam... Gondoljátok át...
2018. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sem tetszenek.

De elnevezhetnétek Ilonának, aztán becézhetitek a fenn említett neveken, ha az tetszik.

Legyen egy 'normális' hivatalos neve.

2018. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Illa vállalható, az Ilonnal az a baj, hogy mindenki azt fogja hinni, hogy lemaradt az "a" betű a végéről.
2018. jan. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem gondolom, hogy vállalhatatlan lenne, manapság annyi új, vagy újra divatba jövö név van, hogy nekem ezek fel se tűnnének.
2018. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Illa inkább.


Szerintem is annyi új név van, hogy semmivel sem gázabb, mint a többi.

2018. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mama Ilona az ő lànya is Ilona és ő is az Ilonát szerette volna a lànyának de Mamám nagyon ellenezte így lett Heléna mert az is Ilona görögül azt hiszem.
2018. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legdivatosabb formája talán a Heléna.

Nekem az Ilon befejezetlen és biztos hogy sokszor el fogják érteni/írni Ilonának.

Illa és Ilka kissé becenévszerű, ezeket magukban nem adnám.

Van még olyan anyakönyvezhető alakja, hogy Jelena és Lona.

Jelena szerintem szép bár még nagyon ritka nálunk.

Lona kissé állatnév-szerű.

2018. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Illa tetszik. Az Ilon nekem így olvasva először fiú névnek hat
2018. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az egyszerű Ilona... Illa, Ilon nem annyira, félreérthetően rövidek. Egyébként külföldiesebb Helena alakban divatos most vagy magyarosabb vonalon hasonló hangzású az Imola. Ajánlatom még a ritkább Ivonn.
2018. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!