Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor hanyadik napon...

Most akkor hanyadik napon kell elkezdeni szedni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Reg nem szedtem mar,doki folirta azt mondta az 5. napon kezdjem. Kozben mas okbol egy masik dokihoz is el kellett mennem aki azt mondta az hulyeseg,az elso napon kezdjem ahogy megjon.

Akkor most mikor?


2018. febr. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában az első naptól kell szedni.

De egészen biztosan le van írva a betegtájékoztatóban, csak el kell olvasni.

2018. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő variáció jó.

Ha az első napon kezded,akkor azonnal védve vagy,viszont több,mint valószínű,hogy számíthatsz köztes(pecsételő) vérzésre.

Ha később kezded,akkor mindenképpen kell az első héten kiegészítő védekezés,tehát nem véd egyből,viszont valószínűleg nem lesz köztes vérzésed.


Mondjuk az első hónapban,ajánlatos óvszert használni a gyógyszer mellett,akkor is,ha az 1.napon kezded el.

2018. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első napon kezdtem. A tájékoztató is azt írta, és a doki is azt mondta. Nem volt köztes vérzésem. :) Olvasd el a tájékoztatót.
2018. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!