Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni az új...

Hol tudom megnézni az új engedélyezett neveket?

Figyelt kérdés
MTA honlapján az összes neveket találtam csak. Van olyan oldal, ahol csak az új neveket írják?

2018. febr. 1. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A legújabb lánynevek Andreina, Aviána, Elizabell, Halina, Lélia, Leticia, Lira, Madita, Medina, Meril, Minetta, Nea, Nissza, Szibell, Sztilla, Triszta, Zamíra, Zonera.A legújabb fiúnevek Árvin, Balla, Bertil, Björn, Bránkó, Csobánc, Daren, Derek, Donoven, Evron, Frej, Hakim, Kemecse, Kofi, Konor, Kornéliusz, Koron, Krizantusz, Lemmi, Liborius, Milen, Milován, Miska, Navid, Palkó, Rajka, Rami, Sobor, Szergej, Szoren, Szorin, Vetúriusz, Vladek, Zakari, Zeki.

2018. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Előző vagyok, még ezt az oldalt találtam, ezen sokkal több van.

2018. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket.

Én olyanra gondoltam, hogy amikor frissítik az mtan lévő listát akkor külön feltüntetik-e az új neveket vagy csak beírják a listába.

2018. febr. 2. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beírják.
2018. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!